24.12.2020

Ön Muhasebe Programı ile N11 Pazaryeri Entegrasyonu

Ön Muhasebe Programı ile N11 Pazaryeri Entegrasyonu

E-ticarette yer almak büyük bir müşteri kitlesine erişebilme imkanı sağlıyor. Satış yaptığınız internet sitesine ek olarak pazar yerlerinde de varlık göstermeniz çok daha yüksek bir kitleye erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Pazaryerlerinin Avantajları Nelerdir?

Hem yurt içinde hem de yurt dışında satış yapabilmenizi sağlayan pek çok pazaryeri bulunuyor. Bunlardan dilediğinizde mağaza açabilir gerek yurt içi gerekse yurt dışına satış yapabilirsiniz. Bu sayede markanızın bilinirliğini, satış potansiyelinizi de artırabilirsiniz.

Pazaryerlerinde yer almanın en önemli avantajı ise; reklam maliyetinizin olmaması denebilir. Pazaryerlerinin kendi bünyesinde yaptıkları reklamlar sayesinde markanızın da tanıtımı yapılmış olur.

N11 ile Daha Çok Kazanın

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan N11 sayesinde siz de kolaylıkla sanal mağaza açabilir ve ürünlerinizi çok daha fazla sayıda kullanıcının görmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok farklı sektörden sayısız markaya mağaza açma imkanı sunan N11 sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz.

N11, ortalama 1 milyar doları bulan piyasa değeri ile 100 binden fazla mağazayı bünyesinde barındırıyor. Mağaza açmak için gereken başvuruları yaptıktan sonra N11’de siz de ürünlerinizi listeyebilir ve anında satışa çıkarabilirsiniz.

Yurt dışı satışlarını da destekleyen pazaryerinde yurt dışına hitap eden ürünleriniz için e-ihracattan da faydalanabilirsiniz. Bu sayede markanız için yalnızca yerelde değil, globalde de pek çok müşteri kazanabilirsiniz.

N11’de mağaza açtığınız zaman sadece kendi işletmenizin yapacağı kampanya ve fırsatlarla sınırlı kalmazsınız. Pazaryerinin kendi içinde yapacağı kampanya ve fırsatlar sayesinde kurgusu belli olan bir senaryoda avantaj elde edebileceğiniz bir rol elde edebilirsiniz. Bu sayede işin profesyonelleri tarafından yürütülecek ve verimlilik oranı daha yüksek olan bir strateji ile daha fazla kazanma şansı da yakalarsınız.

Ücretsiz Olarak N11 Entegrasyonundan Faydalanın

Elbette birçok işletme için hem internet sitesi üzerinden aldığı siparişleri hem de pazaryerlerindeki siparişleri yönetmesi biraz zor olabiliyor. Ancak N11 entegrasyonu yaparak ürünlerin fiyat ve stok bilgilerini, sipariş durumlarını, kargo teslimlerini tek panelden yönetebilmeniz mümkün.

Bizim Hesap sayesinde diğer birçok ücretsiz e-ticaret entegrasyonunailave olarak, yine ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz N11 entegrasyonu ile hem iş hacminizi büyütebilir hem de iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde tüm ürünleriniz, siparişleriniz, fatura ve kargo işlemleriniz tek panel üzerinden yürütülebilir. Bu sayede de ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırırken artacak olan iş yükünü kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Siz de şimdi Bizim Hesap ile N11 entegrasyonunuzu yapabilirsiniz. N11’de mağaza açıp daha çok satış yaparak işletmenizin karlılık oranını artırabilirsiniz. Bizim Hesap’ın 14 günlük deneme süresi sayesinde ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir ve verimliliğini test edebilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, pazaryerlerinde yerinizi alarak daha fazla kazanmaya başlayın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.