25.03.2020

İşletme Ödemelerinin Kolay Takibi

İşletme Ödemelerinin Kolay Takibi

Bir işletmenin bütün gelir ve gider takibini yapmak oldukça külfetli bir operasyon olabiliyor. Ancak Bizim Hesap sayesinde bu yükten kurtulabilirsiniz.

Gelir-gider dengenizi korumak için tek tek tüm kalemlerin tutarını bilmeniz gerekiyor. Ne kadar cironuz var, ne kadar kar yaptınız, yoksa zararda mısınız? İşletmeye alınan çaydan tutun da işçilerinizin sigorta ödemelerine kadar her kalem için muhasebe işlemlerinin yapılması bu çizelgenin doğru bir matematik ile hesaplanmasını sağlar.

Muhasebeye düşen bu işlemler için bir de takip gerekiyor. Her kalemi tek tek kontrol edebileceğinz, karşılaştırabileceğiniz ve en önemlisi de vergi ödemelerinizde sıkıntı yaşamayacağınız bir yönetim biçimi işlerinizi önemli ölçüde azaltıyor. Bunu da Bizim Hesaplı olan işletmeler çok hesaplı yapabiliyor.

KDV ve SGK Gibi Ödemelerinizi De Kolayca Takip Edin

Online Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde her kalemi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Mali müşaviriniz ya da muhasebeciniz ile birlikte yürüteceğiniz bu operasyonda tek panel üzerinden bütün kalemlere siz de ulaşabilirsiniz.

Zamandan ve maliyetten kazanmak için size profesyonel bir yardım sunan Bizim Hesap ön muhasebe programı sayesinde mali müşavir ya da muhasebecinizin takibinde olduğu tüm düzenlemelerle ilgili kolaylıkla aksiyon alabilirsiniz.

Mali müşavir ve muhasebecinizin sizi bilgilendirmesi gereken konuların haricinda bir ay sonra yapacağınız KDV ödemelerini, giderlerden kaynaklı KDV indirimlerinizi görebilirsiniz. Bununla birlikte Gelir kalemlerinizi işleyebileceğiniz için gelir verginizin tutarını, çalışanlarınızı ve onlara yapılan ödemeleri kaydettiğiniz için SGK ödemelerinizi de tek bir program ile görüntüleyebilirsiniz.

Mali Durum Raporları

Yalnızca bir takip değil, raporlama kolaylığını da yine Bizim Hesap’ta bulabilirsiniz. Tüm gelir ve giderlerinizin dengesini rakamsal olarak birbiri ile karşılaştırabilmek için Bizim Hesap üzerinden pek çok grafiği görüntüleyebileceğiniz raporları çıkarabilirsiniz.

Seçtiğiniz tarih aralıkları üzerinden nakit akışını da tek tıkla görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle gelir-gider dengenizin ne kadar istikrarlı olduğunu da daha rahat karşılaştırabilirsiniz. Elbette gelirleriniz ve giderleriniz için de ayrı ayrı raporlar çıkarmanız mümkün.

Bizim Hesap paneli üzerinden yapacağınız “tek tık”lık işlemler sayesinde yakalaşan tahsilatlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte zamanı gelmiş, vadesi dolmuş olan ödemeleriniz için de raporlar çıkarabilirsiniz.

Bizim Hesap sayesinde başka pek çok iş kalemini tek panel üzerinden yönetebilir ve iş takibi için yükünüzü hafifletebilirsiniz. Dijital dünyanın sunduğu avantajlar sayesinde zamandan ve maliyetten kazanmanızı sağlayacak yeniliklerle tanışabilirsiniz.

Çok sayıda avantaj sunan Bizim Hesap’a geldiğiniz zaman 14 günlük ücretsiz deneme süresinden de faydalanabilirsiniz. Bu süre zarfında dilediğinizi yapabilir ve memnun kalmadığınız takdirde kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda teknik ekibimize aklınıza gelen her konuda danışabilir ve bizden her adımda yardım alabilirsiniz. Bizim Hesap ile gelir – gider takibi hakkında daha fazla bilgi için şimdi inceleyin.

Hemen şimdi, siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve işlerinizi daha fazla düzene sokacak bir adım atın. Bizim Hesaplı olun ve işinizi kolaylaştırın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.