11.08.2021

E-Ticaret Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

E-Ticaret Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

E-ticarette daha fazla kazanırken giderlerinizi doğru bir şekilde hesaplamak mali tasarrufu sağlayacağınız avantajları size gösterebilir. Bizim Hesap ile e-ticarette kargo entegrasyonu yaparak çok daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

E-ticarette ürün satarken karşılaşılan en sıkıntılı operasyonlardan biri de kargodur. Ürünün kargolanması, müşteriye sağlam bir şekilde ulaşması, zamanında teslim edilmesi gibi faktörler öncelikli olarak müşteri memnuniyetini, sonrasında ise satış grafiğini etkilemektedir. Bu sebeple bilinirliği olan, kendini kanıtlamış ve alanında uzman olan kargo firmaları ile iş birliği yapmanız gerekir. Bununla birlikte operasyon yükünü hafifletmek, her ürün için manuel ve tek tek işlem yapmamak için kargo entegrasyonuna ihtiyacınız vardır.

Bizim Hesap ile MNG Kargo Entegrasyon Avantajı

Bir e-ticaret sitesinin her gün sattığı ürün sayısı yüzleri ve belki binleri bile buluyor olabilir. Dolayısıyla da her ürün için ayrı ayrı barkod oluşturmak imkansızdır. Kargo entegrasyonu, sattığınız ürünlerin barkodlarının ürünlerin ağırlığına, boyutuna, cinsine göre otomatik olarak oluşturulup anlaşmalı kargo firması tarafından görüntülenmesini sağlayan bir kolaylık sunar. Otomatik barkod oluşturmanın yanı sıra fatura takip dökümanları da otomatik olarak yazdırılabilir. Bu sayede operasyonel yük ciddi ölçüde hafifler.

Bizim Hesap sayesinde MNG kargo entegrasyonunu ücretsiz olarak yapabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte yine sadece Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap müşterilerine özel olan MNG kargo gönderim ücretlerinden de faydalanabilirsiniz. Üstelik kargo entegrasyonunu gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler de çok basit!

Birkaç Tık ile Kargo Masrafında Tasarruf Sağlayın

Bizim Hesap panelinde görüntüleyeceğiniz avantajlar menüsü üzerinden giriş yapıp MNG’yi kargoyu seçin ve ilerleyin. Karşınıza gelen ekranda MNG kargonun Bizim Hesap müşterilerine özel olan indirimli fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Yine aynı ekran üzerinden başvuru yapmanız halinde ise MNG kargodan yetkili bir arkadaşımız 1-2 gün içerisinde sizi arar ve “Servis kullanıcı bilgisi ile şifre bilgisi” iletir.

Ana menüde bulunan Ayarlar > Kargo Entegrasyonları kısmı üzerinden MNG’yi seçerek bu bilgileri girmeniz halinde artık siz de avantajlı kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Hepsi Bu Kadar Değil!

Bizim Hesap ile kullanımı kolay bir arayüz üzerinden işlemlerinizi hızlıca yaparak zaman kazanmanın, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde her yerden panele erişmenizin yanı sıra başka pek çok avantaja sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz sanal pos kullanımı, e-fatura entegrasyonu, e-ticaret entegrasyonları  gibi ihtiyaçlarınızın tümünü Bizim Hesap ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Bizim Hesap’ın sınırsız kullanıcı özelliği sayesinde panele erişecek olan birden fazla kişi için de ekstra ücret ödemezsiniz.

Bizim Hesap işletmenizin giderlerini hafifletmenin farklı yollarını da sunuyor. Şirketinize ait olan araçların yakıt giderlerini hafifletmek için Opet ile anlaşmalı olan Bizim Hesap, yakıtta da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Siz de ücretsiz kargo entegrasyonu, indirimli MNG kargo gönderim ücreti ve diğer avantajlar için hemen Bizim Hesaplı olun, daha çok kazanın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.