15.10.2021

Bizim Hesap HarmonyOS İşletim Sistemi İle De Uyumlu

Bizim Hesap HarmonyOS İşletim Sistemi İle De Uyumlu

Bizim Hesap mobil uygulaması ile işlemlerinizi hiç vakit kaybetmeden yapabilmeniz mümkün. Bizim Hesap mobil uygulaması iOS ve Android işletim sistemlerinin yanı sıra artık Huwaei işletim sistemi olan HarmonyOS ile de uyumlu.

Hatırlarsanız, ambargoya maruz kalan Huawei, Android işletim sistemini kullanamayacak noktaya gelmişti. Bu sebeple de Huawei, işletim sistemi problemini çözmek için pek çok farklı senaryo oluşturdu, ancak sonunda verdiği kadar kendi işletim sistemini geliştirmek oldu. 2021 yılı içinde tanıtılan HarmonyOS, Huawei’nin kullandığı ve kendi ürettiği yeni işletim sistemi.

HarmonyOS yalnızca telefon için kullanılmasının yanı sıra bu işletim sistemine sahip olan pek çok farklı mobil cihaz ile birlikte de kullanılacak şekilde tasarlandı. Bu sayede de yalnızca HarmonyOS ile birlikte mobil cihaz ile pek çok başka cihazı birbirine bağlayarak kullanmak da mümkün oldu.

Bizim Hesap da HarmonyOS ile Uyumlu

Bizim Hesap da yeni işletim sistemi olan HarmonyOS ile uyumlu hale getirildi. Kullanıcıları için yalnızca ekonomik değil, aynı zamanda kolay kullanım ile zaman kazandırmayı amaçlayan Bizim Hesap ön muhasebe programını artık HarmonyOS ile kullanmak da mümkün.

Hali hazırda Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek şekilde geliştirilmiş olan Bizim Hesap’ı artık HarmonyOS işletim sistemi ile de kullanabilirsiniz. App galerisinden direkt olarak indirerek yükleyebileceğiniz Bizim Hesap’ı HarmonyOS ile birlikte kullanmak için herhangi bir ek işlem yapmanıza da gerek kalmaz.

Bizim Hesap Avantajları Nelerdir?

Bizim Hesap ön muhasebe programı sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde e-fatura oluşturabilir, faturayı alıcıya gönderebilirsiniz. Entegrasyon hizmeti sayesinde satış yaptığınız büyük pazaryerlerindeki ürün stok ve fiyat bilgilerinin güncellenmesini tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilir, kargo, iade ve iptal süreçlerini takip edebilirsiniz.

Birden fazla kullanıcı için ek bir ücret talep etmeyen Bizim Hesap sayesinde programı kendiniz dışında ön muhasebeden sorumlu olan çalışanınızla da kullanabilir, bunun için ayrıca bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan çalışanlarınızın yönetime katkıda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Rakiplerine kıyasla çok daha uygun fiyatlarla çözüm sunan Bizim Hesap sayesinde kağıt ve depolama masraflarından da kurtulursunuz. Elektronik ortamda gerçekleştireceğiniz pek çok işlemin fiziksel olarak arşivini oluşturmanıza gerek kalmaz.

Bizim Hesap mobil uygulaması sayesinde de pek çok işlemi kolayca yapabilir, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden internet erişimi olması kaydıyla yönetici paneline ulaşabilirsiniz. Bu sayede de özellikle fatura gönderimlerinin gecikmesinin, dolayısıyla da tahsilatların aksamasının önüne geçebilirsiniz.

Siz de ister Android ister iOS isterseniz HarmonyOS işletim sistemini kullanıyor olun; Bizim Hesap mobil uygulamasından faydalanmak ve kullanım kolaylığını deneyimlemek için Bizim Hesap’a geçin. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edeceğiniz Bizim Hesap’ı 14 gün ücretsiz olarak deneyebilir, memnun kalmamanız halinde hiçbir ücret ödemeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Hemen Bizim Hesaplı olun, rahat edin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.