Online E-Tahsilat Entegrasyonu

Bizim Hesap e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz. Ücretsiz sanal pos ile ertelenen, geciken, unutulan tahsilatlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Online kredi kartıyla hızlıca tahsilat yapabilir, tüm tahsilatlarınızı eş zamanlı olarak sistemde görüntüleyebilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

  • Ücretsiz Sanal Pos

    Bizim Hesap’ın abonelerine ücretsiz olarak sunduğu sanal pos ile kredi kartından online olarak para transferi ya da tahsilat yapabilirsiniz.

  • Online Kredi Kartıyla Tahsilat

    Müşterilerinize kredi kartı aracılığıyla online ödeme seçeneği sunarak tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

  • Güvenli Kullanım

    Bizim Hesap’ın güvenli altyapısıyla müşterilerinize tek çekim ya da taksitli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Image

Uzaktan Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-tahsilat entegrasyonunun size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak tahsilat sürecinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Image

Sınırsız Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun sınırsız destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin