Kolay Üretim ve Stok Takibi

Bizim Hesap ile üretiminizi ve stoklarınızın güncel durumunu eş zamanlı olarak tek bir ekran üzerinden takip edebilir, müşterileriniz için özel fiyat listeleri oluşturabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

  • Online Stok Takibi

    Bizim Hesap ile stok durumunuzu online olarak takip edebilirsiniz. Faturalarınızı kestiğinizde stok durumunuz otomatik olarak güncellenir. Dilerseniz ürünleriniz için kritik stok seviyesi belirleyebilirsiniz. Stok miktarı belirlediğiniz seviyenin altına düştüğünde Bizim Hesap sizi otomatik olarak uyarır.

  • Online E-Ticaret Stok Yönetimi

    Bizim Hesap e-ticaret entegrasyonu ile gittigidiyor.com, hepsiburada.com ve n11.com başta olmak üzere tüm e-ticaret sitelerindeki stok durumunuzu tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

  • Barkod Okuyucu ile Ürün Tanıma

    Bizim Hesap tüm barkod okuyucularıyla entegre çalışarak işleri kolaylaştırır. Ürün bilgilerini (barkod, ürün kodu, ürün fotoğrafı vb.) sisteme kaydedin, barkod okuyucu ile aradığınız ürünü kolayca bulun.

Image

Fatura ve İrsaliye Takibi

Bizim Hesap stok ve üretim modülü ile faturalarınızı ve irsaliyelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
Image

Üretim Modülü

Bizim Hesap üretim ekranı ile tüm üretiminizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Üretimleriniz güncel stok durumunuza anında yansır. Böylelikle kolay bir şekilde stok takibi yapabilirsiniz.
Image

Uzaktan Erişim

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da stok ve üretim modülünü kullanabilirsiniz. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak üretiminizi ve stoklarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin