Kolay Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap ile tüm müşteri ve tedarikçilerinizin bilgilerini sisteme kolayca kaydedebilirsiniz. Sipariş, ödeme, tedarik, tahsilat gibi detaylara dilediğiniz her yerden ulaşabilir, tek tıkla müşterileriniz ve tedarikçilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

  • Müşteri Takibi ve Yönetimi

    Tüm müşteri bilgilerinizi sisteme ekleyebilir, müşterilerinizin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri bazında sipariş, bakiye, ödeme gibi detaylara hızlı bir şekilde erişebilir, tek tıkla müşterinizin hesap ekstresini alabilir ve mutabakat için e-posta gönderebilirsiniz.

  • Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

    Tedarikçilerin bilgilerini sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  • Online ve Hızlı Mutabakat

    Tek tıkla hesap ekstresi alabilir, müşteri ve tedarikçinize online mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

Image

Otomatik Hatırlatmalar

Vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.
Image

Kullanım Kolaylığı

Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sunan arayüzü sayesinde, müşteri ve tedarikçilerinizin bilgilerinin düzenlenmesi, kategoriler oluşturulması ve açık fatura takibini gibi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Image

Kesintisiz Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da müşteri ve tedarikçi yönetimi işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için sadece internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Tablet, laptop, masaüstü bilgisayardan bağlanarak ya da Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin