Kolay Gelir Gider Takibi

Bizim Hesap Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Güncel gelir gider durumunu kontrol ederek ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

Bizim Hesap’ı ücretsiz deneyin.

 • Gelirler

  Tüm banka hesaplarınızı ve e-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

 • Giderler

  Vergi, maaşlar ve banka kredileri başta olmak üzere işletmenizin tüm giderlerini sisteme ekleyerek giderlerinizi ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

 • Personel Satış Takibi

  Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

 • Masraf Yönetimi

  Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

 • Kasa Takibi

  Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

 • Banka Takibi ve Entegrasyonu

  Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Bizim Hesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Image

Nakit Yönetimi

Farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışlarınızı, banka ve kasa hareketlerinizi ve giderlerinizi kolaylıkla takip ederek nakit yönetimi yapabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi akışınızı anbean takip ederek nakit yönetimini takip edebilirsiniz.
Image

Uzaktan Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da gelir gider takibi yapabilirsiniz. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan internete bağlanarak cari hesaplarınızı yönetebilir, Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Image

Analiz ve Raporlama Seçenekleri

● Giderlerinizi kategorilere ayırarak en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı analiz edebilirsiniz.
● Vergi ve SGK primi ödemelerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
● Düzenli ödemeler için tekrarlama emri verebilirsiniz.