Kolay Gelir Gider Takibi

Bizim Hesap Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Güncel gelir gider durumunu kontrol ederek ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Gelirler

  Tüm banka hesaplarınızı ve e-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

 • Giderler

  Vergi, maaşlar ve banka kredileri başta olmak üzere işletmenizin tüm giderlerini sisteme ekleyerek giderlerinizi ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

 • Personel Satış Takibi

  Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

 • Masraf Yönetimi

  Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

 • Kasa Takibi

  Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

 • Banka Takibi ve Entegrasyonu

  Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Bizim Hesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Nakit Yonetimi

Nakit Yönetimi

Farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışlarınızı, banka ve kasa hareketlerinizi ve giderlerinizi kolaylıkla takip ederek nakit yönetimi yapabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi akışınızı anbean takip ederek nakit yönetimini takip edebilirsiniz.
Uzaktan Erisim

Uzaktan Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da gelir gider takibi yapabilirsiniz. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan internete bağlanarak cari hesaplarınızı yönetebilir, Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Raporlar 2

Analiz ve Raporlama Seçenekleri

● Giderlerinizi kategorilere ayırarak en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı analiz edebilirsiniz. ● Vergi ve SGK primi ödemelerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz. ● Düzenli ödemeler için tekrarlama emri verebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

 • Gelir tablosu nedir?

  Gelir tablosu, işletmenizin belirli bir hesap döneminde elde edilen gelir ile yapılan giderlerin detaylarını ve net sonucunu gösteren bir tablodur. Gelir tablosu işletmenizin kar ve zararını özetler.

 • Gelir tablosu nasıl hazırlanır?

  Gelir tablosunda olağan ve olağan olmayan gelir ve karlar ile gider ve zararlar, mali tabloların ilkelerine uygun olacak şekilde ayrı ayrı kaleme alınarak yazılıp hazırlanmalıdır.

 • Gelir gider tablosu türleri nelerdir?

  Hesap tipi gelir tablosu ile rapor tipi gelir tablosu olmak üzere ikiye ayrılır.

 • Gelir gider tablosunda neler bulunur?

  Gelir tablosunda; brüt satışlar, satış indirimleri, net satışlar, maliyetler, faaliyet giderleri, faaliyet karı veya zararı, diğer faaliyetlerden olağan gelirler, diğer faaliyetlerden olağan giderler, finansman giderleri, olağan kar veya zarar, olağandışı gelirler, olağandışı giderler, dönem karı veya zararı, vergi ve dönem net karı veya zararı bulunur.

 • Bizim Hesap gelir gider takip programı ile hangi hareketleri takip edersiniz?

  Bizim Hesap gelir gider takip programı ile tüm gelir ve giderleri, personel bazlı satış takibini, çalışanların şirket adına yaptıkları masrafların takibini ve kasadan para giriş ve çıkışların takibini görebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın çok sayıda banka ile işbirliği sayesinde yapılan tüm banka işlemlerinizi ve hareketlerinizi güncel olarak Bizim Hesap gelir gider takip programında görebilirsiniz.

 • Bizim Hesap gelir gider takip programının avantajları nelerdir?

  Bizim Hesap gelir gider takip programı ile gelir ve giderlerinizi akışınızı anbean takip edebilir, ofis dışında olduğunuz zamanlarda da gelir gider takibi yapabilir, giderlerinizi kategorilere ayırarak en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı analiz edebilir, vergi ve SGK primi ödemelerinizi sistem üzerinden takip edebilir ve düzenli ödemeler için tekrarlama emri verebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin