Kolay Gelir Gider Takibi Yapın

Bizim Hesap Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Güncel gelir gider durumunu kontrol ederek ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Finansallarınızı Doğru Bir Şekilde Ölçümleyin

  İşletmenize gelen ve işletmenizden çıkan her türlü mali akış kanalı gelir-gider tablonuzun bir parçasını oluşturmaktadır. Bunların tek tek kayıt altına alınmaması halinde hesaplarınızda karışıklık yaşamamanız ve finansal sağlığınızı doğru şekilde ölçebilmeniz mümkün değildir. Bu sebeple de Bizim Hesap online ön muhasebe programı ile kolayca gelir-gider tablonuzu takip edebilir, hata payını ortadan kaldırarak tüm veriyi sağlıklı bir şekilde işleyebilirsiniz.

 • Gelirleri ve Giderleri Takip Edin

  Bizim Hesap online ön muhasebe programı sayesinde bütün gelir ve gider kalemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Sisteme tanımlayacağınız banka hesapları ve kayıtlı e-faturalar sayesinde işletmenize gelen nakit akışını takip edebilirsiniz. Bununla birlikte çalışan maaşları, banka kredileri ve vergiler gibi temel giderlerin yanı sıra yine işletmenizin nakit akışına etki eden bütün giderleri de Bizim Hesap online ön muhasebe programının kolay gelir-gider takibi sayesinde sisteme kaydedebilirsiniz.

 • Satışlarınızı ve Masraflarınızı Görüntüleyin

  Her işletmenin yaptığı satışlar gelir kısmının önemli bir parçasını oluşturur. Bununla birlikte işletmeye dahil olan masraflar da yine giderlerin büyük bir kısmını oluşturur. Tüm bunların ayrı ayrı takip altında olması önemlidir. Her bir personeli tek tek sisteme kaydedebilir ve yaptığı satışları tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 • Kasa ve Banka Hareketlerinize Hemen Erişin

  İşletmenizin kasasına giren yada çıkan her bir nakit hareketini Bizim Hesap online muhasebe programı gelir-gider takibi özelliği sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte pek çok banka ile iş birliği yapan Bizim Hesap ile banka entegrasyonlarınızı kolayca yapabilir ve hem hesap bakiyelerinizi hem de cari hesaplarınıza dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

 • Raporlarla Analiz Edin

  Gelir-gider takibini yapmakla kalmaz, işletmenizin finansal sağlığını korumak ve kazancınızı artırmak için raporlama da yapabilirsiniz. Bu sayede gelir ve gider tablonuzu çok daha somut bir şekilde görebilir, giderlerinizi kategorize ederek en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı görebilir, buna göre de stratejinizi belirleyebilirsiniz.

  Gelir-gider takibini düzenli bir şekilde yapmamanız halinde işletmenizin finansal grafiğinde düşüş görülmesi mümkün olabilir. Her bir nakit akışını tek tek takip etmek manuel olarak yapıldığı takdirde çok fazla hataya sebep olduğu için Bizim Hesap online ön muhasebe programı gelir-gider takip özelliği ile işleriniz hem kolaylaşacak hem de çok daha sağlıklı bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

  Bizim Hesap sayesinde gelir-gider takibi yapmak cep telefonunuzdan bile mümkün. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde Bizim Hesap ön muhasebe programına internetiniz olan her yerden erişebilirsiniz. Siz de işletmeniz için gerekli olan takip sürecini çok daha kolay, hızlı ve doğru bir şekilde yapmak için hemen Bizim Hesap’lı olun!

Nakit Yonetimi

Nakit Yönetimi

Farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışlarınızı, banka ve kasa hareketlerinizi ve giderlerinizi kolaylıkla takip ederek nakit yönetimi yapabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi akışınızı anbean takip ederek nakit yönetimini takip edebilirsiniz.
Uzaktan Erisim

Uzaktan Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da gelir gider takibi yapabilirsiniz. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan internete bağlanarak cari hesaplarınızı yönetebilir, Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Raporlar 2

Analiz ve Raporlama Seçenekleri

● Giderlerinizi kategorilere ayırarak en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı analiz edebilirsiniz. ● Vergi ve SGK primi ödemelerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz. ● Düzenli ödemeler için tekrarlama emri verebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

 • Gelir tablosu nedir?

  Gelir tablosu, işletmenizin belirli bir hesap döneminde elde edilen gelir ile yapılan giderlerin detaylarını ve net sonucunu gösteren bir tablodur. Gelir tablosu işletmenizin kar ve zararını özetler.

 • Gelir tablosu nasıl hazırlanır?

  Gelir tablosunda olağan ve olağan olmayan gelir ve karlar ile gider ve zararlar, mali tabloların ilkelerine uygun olacak şekilde ayrı ayrı kaleme alınarak yazılıp hazırlanmalıdır.

 • Gelir gider tablosu türleri nelerdir?

  Hesap tipi gelir tablosu ile rapor tipi gelir tablosu olmak üzere ikiye ayrılır.

 • Gelir gider tablosunda neler bulunur?

  Gelir tablosunda; brüt satışlar, satış indirimleri, net satışlar, maliyetler, faaliyet giderleri, faaliyet karı veya zararı, diğer faaliyetlerden olağan gelirler, diğer faaliyetlerden olağan giderler, finansman giderleri, olağan kar veya zarar, olağandışı gelirler, olağandışı giderler, dönem karı veya zararı, vergi ve dönem net karı veya zararı bulunur.

 • Bizim Hesap gelir gider takip programı ile hangi hareketleri takip edersiniz?

  Bizim Hesap gelir gider takip programı ile tüm gelir ve giderleri, personel bazlı satış takibini, çalışanların şirket adına yaptıkları masrafların takibini ve kasadan para giriş ve çıkışların takibini görebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın çok sayıda banka ile işbirliği sayesinde yapılan tüm banka işlemlerinizi ve hareketlerinizi güncel olarak Bizim Hesap gelir gider takip programında görebilirsiniz.

 • Bizim Hesap gelir gider takip programının avantajları nelerdir?

  Bizim Hesap gelir gider takip programı ile gelir ve giderlerinizi akışınızı anbean takip edebilir, ofis dışında olduğunuz zamanlarda da gelir gider takibi yapabilir, giderlerinizi kategorilere ayırarak en çok hangi alanlarda harcama yaptığınızı analiz edebilir, vergi ve SGK primi ödemelerinizi sistem üzerinden takip edebilir ve düzenli ödemeler için tekrarlama emri verebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin