Cari Hesap Takibinizi Kolaylıkla Yapın

Bizim Hesap Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedebilir, ödeme ve tahsilatları takip edebilir, otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Cari Hesap Takibinizi
Kolaylıkla Yapın
Bizim Hesap Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedebilir, ödeme ve tahsilatları takip edebilir, otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kolay Cari Hesap Takibi
 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı

  Mehmet Girgin
  Punica Sadece Nar
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor, böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu
  Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt
  Mali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Derici
  İktisatçı
 • Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural Aydınoğlu
  Özel Eğitim Kurumu Sahibi
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan Kara
  Elektronik İthalatçısı
  • Tek Ekrandan Cari Hesap Takibi Gerçekleştirin

   Cari hesaplarınızın takibini yapmak için geleneksel yöntemlere, excel tablolarına başvurmak zorunda değilsiniz. Daha çok manuel olan ve yüksek hata payı barındıran bu yöntemler yıl sonundaki hesaplarınızda sizi zarara uğratacak farklar yaratabilir. Hata yapmanızı engelleyen, otomatize edilmiş bir sistem ile çalışan Bizim Hesap cari hesap takip programı sayesinde tüm takip işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

   Kolay Cari Hesap Takibi
  • Teknolojinin Rahatlığını Bizim Hesap ile Deneyimleyin

   Bulut tabanlı bir depolama alanına sahip olan Bizim Hesap ile müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi, cari hesap geçmişlerinizi saklamak çok daha güvenilir. Finansal açıdan sağlıklı bir grafik görebilmek adına geçmiş dönemlerle karşılaştırma yapmanız ve gelecek hedeflerinizi daha iyi bir strateji ile belirlemeniz gerekebilir. İhtiyaç duyacağınız tüm raporlama araçları Bizim Hesap’ta mevcut bulunuyor. Mobil cihazlarınız üzerinden de programa erişim sağlayabilir, işlemlerinizi her yerden hızlıca yapabilirsiniz.

   Kolay Cari Hesap Takibi
  • Raporlarınıza Tek Tuşla Ulaşın

   İşletmenizin güncel borç ve alacak durumunu görmek, bu verileri geçmişle kıyaslamak ve gelecek dönem hedeflerinizi belirlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm raporlara Bizim Hesap ile kolayca ulaşabilirsiniz.

   Kolay Cari Hesap Takibi
  • Kesintisiz Erişim Sağlayın

   Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da cari hesap takibi yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Tablet, telefon ya da bilgisayardan bağlanarak cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

   Kolay Cari Hesap Takibi

  Cari Hesap Takibi Avantajları

  Kullanım Kolaylığından Faydalanın

  Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sunan arayüzü sayesinde, herhangi bir eğitim almanıza gerek kalmadan cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun varlığını ve desteğini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

  Cari Hesaplarınız Otomatik Güncellensin

  Bizim Hesap Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz. Manuel hataları sıfıra indirir, bakiyelerde tutarlılığı sağlar, mutabakatlarda işinizi kolaylaştırır.

  Müşteri ve Tedarikçilerinizi Her An Takip Edin

  Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz. Hesap ekstrelerini, müşteri ve tedarikçilerinizle Bizim Hesap üzerinden online ekstre özelliği ile paylaşabilirsiniz.

  Farklı Ödeme Seçenekleri ile Tahsilat ve Ödemelerinizi Gerçekleştirin

  Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz. İşletmenizin finansal durumunun sağlıklı olması için cari hesap takibinizi doğru ve hatasız bir şekilde yapabilir, Bizim Hesap sayesinde işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Otomatik Hatırlatmalar ile Cari Hesaplarınızı Takip Edin

  Bizim Hesap, zamanı gelen tahsilat ve ödemeleriniz için otomatik hatırlatma yapar. Dilerseniz program üzerinden vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz. Takvim menüsünden kendinize hatırlatmalar eklediğinizde, günü geldiğinde Bizim Hesap sms ile de sizi bilgilendirir.

  Online ve Hızlı Mutabakat Sağlayın

  Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz. Böylece anlaşmazlıkların, zaman kayıplarının önüne geçer, sadece işinize odaklanırsınız.

  Tüm Platformlarda
  Bizim Hesap e-fatura tüm platformlarda çalışır, her yerde kullanılır.

  Web Tarayıcılarda

  Erişim sağlayabileceğiniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap'a ulaşın.

  Akıllı Telefonlarda

  Bilgisayarınıza bağlı kalmadan mobil olmanın rahatlığıyla da Bizim Hesap ayrıcalıklarından faydalanın.

  Tabletlerde

  Bizim Hesap'ın kullanıcıları için sunduğu tüm özelliklere tabletinizden de kolayca ulaşın ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

  Kolay Cari Hesap Takibi
  Kolay Cari Hesap Takibi

  Hemen Tanışalım

  Hemen Tanışalım

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  30 Gün Ücretsiz Deneyin