Hızlı ve Kolay E-İhracat Faturası Kesimi

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile tüm ihracat faturalarınızı da kolayca kesmeye hemen başlayın. Sayısız özelliği ve ücretsiz sunduğu onlarca avantajı yanında Bizim Hesap ile ihracat, e-ihracat veya mikro ihracat faturaları da kesmek artık çok kolay.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Bizim Hesap ile Çok Kolay

  İhracat faturası kesmeniz gereken zamanlarda e-ihracat faturasını Bizim Hesap ile kolayca oluşturabilirsiniz. Maliyet ve zamandan kazandıran Bizim Hesap sayesinde ister masaüstü cihazlardan isterseniz de mobil cihazlarınızdan dilediğiniz zaman fatura oluşturabilirsiniz.

 • Kolay Başvuru

  Bizim Hesap ile e-ihracat faturası oluşturmak için kolayca başvuru yapabilirsiniz. Kağıt masrafı, zaman kaybı, arşiv kaygısı olmadan faturalarınızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

 • E-İhracat Fatura Programı

  Gelir idaresi Başkanlığı’nın belirlediği hükümlere uygun olarak özel entegratör hizmeti veren Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde e-ihracat faturanızı oluşturabilirsiniz.

 • Anında Fatura Oluşturun

  Yapmış olduğunuz satışların akabinde e-ihracat faturanızı, kullanımı kolay arayüzü sayesinde Bizim Hesap üzerinden birkaç tıkla oluşturabilirsiniz.

 • Anında Fatura Gönderimi

  Faturanızın karşı tarafa ulaşması için günlerce beklemenize gerek yok. Bizim Hesap üzerinden oluşturacağınız e-ihracat faturası sistem üzerinden karşı tarafa anında ulaşır.

 • Hızlıca Tahsilat Yapın

  Fatura oluşturmanız ve göndermeniz çok kısa süreceği için karşı taraftan alacağınız ödemeyi de daha kısa sürede alabilirsiniz.

 • Uygun Maliyette Çözümler

  Baskı, mutabakat, posta ve arşiv gibi masraflardan kurtulun! Bizim Hesap sayesinde ücretsiz bir şekilde entegrasyonu gerçekleştirin ve rakipleri karşısında daha uygun fiyat avantajından yararlanın.

 • Bizim Hesap ile e-İhracat Faturası Oluşturmanın Avantajları

  İşlemlerinizi çok daha hızlı, kolay ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

 • Fatura Resmileştirme

  Bizim Hesap üzerinden Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na faturanızı göndererek kolayca resmileştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 • GTIP Kodu

  Her ürün için GTIP Kodu oluşturabilirsiniz. Üstelik bu işlemi her seferinde tekrarlamanıza da gerek yok. Bizim Hesap her ürüne ait GTIP Kodu’nu bir sonraki aynı ürünün faturasına otomatik olarak işler.

 • Ülke Bilgileri ve Gönderim Şekli

  Ülke, şehir, gönderim şekli ve teslimat bilgilerinin girilmesi zorunludur. Ancak bu bilgileri manuel olarak girmek yerine Bizim Hesap’ta bulunan ön tanımlı seçenek sayesinde kolayca girebilirsiniz.

 • Fatura Paylaşma

  Bizim Hesap sayesinde faturalarınızı müşterileriniz ile kolayca paylaşabilir, öncesinde ise teyit işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Fatura Filtreleme

  Yüzlerce fatura arasından arama yapmak için kaybolmanıza gerek yok. Bizim Hesap’ın filtreleme özelliği sayesinde aradığınız faturayı kolayca bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

 • İhracat Faturası Nedir?

  Eğer yurtdışına satış yapıyorsanız mutlakaihracat faturası kesmeniz gerekir. Yurt dışına yapılan satışlar karşılığında matbu olarak da düzenlenebilen e-ihracat faturası, Gümrük idaresine sunulan Gümrük Çıkış Beyannamesi ile gönderilmek zorundadır.

 • e-İhracat Faturası Nedir?

  Yurt dışına e-ticaret üzerinden yaptığınız satışlarda mükellef olarak göndermeniz gereken resmi belge e-ihracat faturasıdır. E-ihracat faturası ile birlikte gönderilmesi zorunlu olan Gümrük Çıkış Belgesi de yine elektronik ortam üzerinden gönderilir. E-ihracat faturası oluşturmak için e-fatura kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

 • Mikro İhracat Faturası Nedir?

  Mikro ihracat faturalandırma işlemi Elektronik ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) olarak da bilinir. Mikro ihracat faturası, en fazla 300 kg ürün ya da 15.000 euro ürün bedeli ile sınırlı olan ihracatlar karşılığında kesilir. Mikro ihracat faturalandırması yapabilmek için e-arşiv fatura düzenleyici olmanız gerekir.

 • e-İhracat Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Bizim Hesap ile başvuru işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mali mühür için bizzat başvuru yapmanız gerekir. Mali mühür aldıktan sonra ise bizimhesap.com üzerinden başvuru yaparak süreci başlatabilirsiniz.

 • e-İhracat Faturaya Geçmenin Avantajı Nedir?

  Kağıt ve fiziksel arşiv masrafından kurtulmanızın yanı sıra Bizim Hesap’ın iOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman panele erişerek e-ihracat fatura oluşturabilir ve zamandan da kazanabilirsiniz.

 • e-İhracat Faturası Nasıl Oluşturulur?

  E-ihracat faturası kesmek için gerekli olan bilgileri sisteme girerek panel üzerinden tek tıkla faturanızı oluşturabilir ve programdan çıkmanıza gerek kalmadan faturayı e-posta ile gönderebilirsiniz.

 • e-İhracat Faturası Nasıl İptal Edilir?

  GTB Tek Pencere Portalı’na girerek tescil aşamasına kadar yapılabilir. Tescil aşaması sırasında ise GTB görevlisi tarafından RED cevabı alabilir ve fatura iptal edilmiş olur.

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin