Hızlı ve Kolay E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu ile e-fatura başvurusu yapabilir, vakit kaybetmeden elektronik faturalarınızı kesmeye ve ilgili kişilere yollamaya başlayabilirsiniz. Tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz cep telefonunuzdan e-fatura işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap’ı ücretsiz deneyin.

 • Kolay Başvuru

  E-fatura başvuru süreci gözünüzde büyümesin! Bizim Hesap ile başvurunuzu yapabilir, vakit kaybetmeden e-fatura ve e-arşiv programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • E- Fatura ve E-Arşiv Programı

  Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 • Kolay ve Hızlı Fatura Oluşturma

  Tek tıkla fatura oluşturarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de operasyonel yükünüzü hafifletebilirsiniz.

 • Hızlı Fatura Gönderimi

  Oluşturduğunuz e-faturayı hiç zaman kaybetmeden müşterinize yollayabilirsiniz.

 • Hızlı Tahsilat

  Elektronik faturanızı hızlı bir şekilde müşterinize ulaştırarak tahsilat sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

 • Ekonomik Çözümler

  Bizim Hesaplı olarak e-fatura entegrasyonundan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kurulum bedeli ya da ek maliyet ödemenize gerek kalmaz. Bunun yanı sıra; baskı, postalama, mutabakat ve arşivleme maliyetlerinden kurtularak tasarruf edebilirsiniz.

Image

Entegre Ön Muhasebe Çözümleri

Sadece e-fatura işlemlerinizi değil tüm ön muhasebe süreçlerinizi ve finansal verileri Bizim Hesap ile kolayca yönetebilirsiniz.
Image

Kesintisiz Erişim

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-faturanızı oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak e-fatura ve e-arşiv operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Image

Sınırsız Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun sınırsız destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.