Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap ile hemen e-fatura entegrasyonunu yapabilir, vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.

Üstelik her bir e-faturanın maliyeti Bizim Hesap’ta sadece 12 kuruş!

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Kolay Başvuru

  E-fatura başvuru süreci gözünüzde büyümesin! Bizim Hesap ile başvurunuzu yapabilir, vakit kaybetmeden e-fatura ve e-arşiv programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • E- Fatura ve E-Arşiv Programı

  Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 • Kolay ve Hızlı Fatura Oluşturma

  Tek tıkla fatura oluşturarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de operasyonel yükünüzü hafifletebilirsiniz.

 • Hızlı Fatura Gönderimi

  Oluşturduğunuz e-faturayı hiç zaman kaybetmeden müşterinize yollayabilirsiniz.

 • Hızlı Tahsilat

  Elektronik faturanızı hızlı bir şekilde müşterinize ulaştırarak tahsilat sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

 • Ekonomik Çözümler

  Bizim Hesaplı olarak e-fatura entegrasyonundan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kurulum bedeli ya da ek maliyet ödemenize gerek kalmaz. Bunun yanı sıra; baskı, postalama, mutabakat ve arşivleme maliyetlerinden kurtularak tasarruf edebilirsiniz.

 • E-Fatura Paketleri

  E-fatura gönderimi ve alımları yapabilmeniz için hesabınıza kontör yüklemeniz gerekmektedir. Herbir kontör e-fatura göndermenizi veya almanızı sağlar.

  Müşterilerinize keseceğiniz ve tedarikçilerinizden alacağınız herbir e-faturanın maliyeti ise Türkiye'nin en uygun fiyatlı Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile yine tartışmasız en uygundur.

  İşte e-fatura kontör paketlerimiz:

  200 kontör: 30 TL
  500 kontör : 75 TL
  1.000 kontör : 150 TL
  2.000 kontör : 240 TL
  5.000 kontör : 600 TL
  10.000 kontör : 1.200 TL

  Tüm paket fiyatlarına KDV dahildir.

Image

Entegre Ön Muhasebe Çözümleri

Sadece e-fatura işlemlerinizi değil tüm ön muhasebe süreçlerinizi ve finansal verileri Bizim Hesap ile kolayca yönetebilirsiniz.
Image

Kesintisiz Erişim

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-faturanızı oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak e-fatura ve e-arşiv operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Image

Sınırsız Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun sınırsız destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

 • E-fatura başvurusu nasıl yapılır?

  E-fatura başvurusu yapabilmek için öncelikle mali mühür edinmelisiniz. (Şahıs şirketleri için e-imza yeterlidir). Bizimhesap.com‘a giriş yaptıktan sonra, ana sayfaki “en hesaplı e-fatura” düğmesine basıp, gerekli tüm adımları Bizim Hesap E-fatura sayfasında görebilir ve ilgili formu doldurup, kontör satın alıp, süreci başlatabilirsiniz. Başvurunuz sonrası 1-2 gün içinde size entegratörden e-posta gelir. Buradaki süreçleri tamamladığınızda efatura aktivasyonunuz devreye alınır. Sonrasında tek yapmanız gereken entegratörün size ilettiği webservis bilgilerini bize iletmek. Yapmanız gereken sadece bu kadar. Eğer hali hazırda başka ve pahalı entegratörlerden birisi ile çalışıyorsanız dert etmeyin. Aynı gün içerisinde Bizim Hesap’a geçişinizi sorunsuzca sağlarız.

 • E-fatura ve e-arşiv farkı nedir?

  Eğer fatura gönderdiğiniz müşteriniz de sizin gibi e-fatura sistemine dahilse, oluşan belge “e-fatura” olarak isimlendirilir. Eğer müşteriniz e-fatura kullanmıyorsa oluşan belge “e-arşiv fatura” olarak isimlendirilir. Kullanıcılar açısından herhangi bir işlem farkı yoktur, sistem bu kontrolü müşterinin vergi numarası üzerinden otomatik olarak yapar.

 • E-fatura entegrasyonunun faydaları nelerdir?

  E-fatura entegrasyonu sayesinde, elektronik faturalarınızı, bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden bile hızlıca oluşturup gönderebilirsiniz. Yaptığınız tüm bu işlemlerinizi elektronik ortamda muhafaza edebilirsiniz. İşlemlerinizi hızlı yürütmekten dolayı zaman tasarrufu yapmanın yanında raporlamalar sayesinde borç ve alacaklarınızı da kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Normal faturanın tüm masraflarından da (kargolama bedeli, zarf, koçan vb.) kurtulursunuz. Üstelik Bizim Hesap, yasal süreç boyunca (10 yıl) faturalarınızın güvenli ve ücretsiz bir şekilde saklanmasını da sağlar. Özellikle e-ticaret yapanlar için kargo kampanya kodu, ücretsiz kargo entegrasyonları gibi kolaylıklar nedeni ile de Bizim Hesap üzerinden e-fatura oluşturmak, göndermek artık vazgeçilmezdir.

 • E-fatura nasıl kesilir?

  Yapacağınız hızlı ve kolay e-fatura geçişi sonrasında, Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzünde; müşteri bilgileri, ürün veya hizmetin adı, tutar gibi matbuu faturada yer alan benzer alanları doldurup faturanızı hem masaüstünde hem de mobil uygulama üzerinden kolayca kesebilir, kestiğiniz bu faturaları sistem içinden direkt e-posta yoluyla müşterinizle paylaşabilirsiniz.

 • E-fatura nasıl iptal edilir?

  E-faturalar temel e-fatura ve ticareti e-fatura olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Temel e-fatura iptali için, GİB’de bulunan “E-Fatura İptal Portalı” üzerinden “Temel Fatura” senaryosuna göre düzenlenmiş olan e-faturanın iptal edilmesi mümkündür. Ticari e-faturanın iptali ise temel e-faturadan farklıdır. Ticari e-fatura tipinde alıcıya onay verme ve reddetme opsiyonu sunulmakta olup alıcı 8 gün içerisinde faturayı reddedebilmektedir. Her iki durumda da iki tarafın faturanın iptali üzerine anlaşması sonrasında ise iptal işlemi gerçekleşmiş olmaktadır. E-fatura mükellefi olmayan kurum ve kişiler için hazırlanan e-arşiv fatura işlemlerinin iptali ise, Bizim Hesap uygulaması içinden hızlı ve kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

 • E-fatura maliyeti nedir?

  Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile her bir e-faturanın maliyeti sadece 12 kuruştur. Türkiye’nin en uygun fiyatlı e-fatura kontörünü sağlayan Bizim Hesap ile hemen e-faturanızı kesin veya sizin adınıza kesilen e-faturayı alın. Kargo, kağıt gibi masraflardan kurtulun. Hızlı fatura kesilmesi ve alınması, arşivleme, mutakabat gibi süreçlerin kısalması ile de zamandan da tasarruf edin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin