Hızlı E-İrsaliye Gönderimi

Bizim Hesap sayesinde e-irsaliye uygulamasına geçiş işlemlerinizi tümüyle kolaylaştırabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

  • E-İrsaliye Nedir?

    Sevk irsaliyesinin elektronik ortamda düzenlenmiş haline e-irsaliye denir.

  • E-İrsaliye ve Kağıt İrsaliye Arasındaki Farklar Nelerdir?

    Taşıma irsaliyesinin kağıt halinde araçta bulunması zorunluluğuna rağmen sevk irsaliyesinden farklı olarak e-irsaliye üzerinde taşımayı yapan aracın plaka bilgisi ile şoförün kimlik bilgisinin de yer aldığı bir elektronik belgedir.

  • Kimler E-İrsaliyeye Geçmek Zorundadır?

    e-Fatura kullanan ve sevk irsaliyesi kullanan tüm mükellefler 01.07.2020 tarihinden itibaren e-irsaliyeye geçiş yapmak zorundadır.

E Irsaliye Nasil Gecis

E-İrsaliyeye Nasıl Geçiş Yapılır?

Bunun için birkaç seçenek mevcut; - GİB portalda bulunan başvuru e-Belge uygulamalarına ait menü üzerinden, - Başkanlık izni almış, Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap aracılığı ile geçişi yapabilirsiniz.
E Irsaliye Avantajlar

E-İrsaliyenin Avantajları Nelerdir?

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde, diğer bütün muhasebe işlemlerinize ek olarak, yönetmeliğe uygun bir şekilde e-irsaliye düzenleyebilir ve tek tıkla malı teslim alacak olan kişiye iletebilirsiniz. Bununla birlikte yıllık olarak hesapladığınızda ciddi bir kağıt masrafından ve lojistik sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Kullanımı kolay arayüzü ve size her daim destek veren uzman ekibi sayesinde e-Fatura işlemlerinizde olduğu gibi e-İrsaliye için de Bizim Hesap ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin