Tüm E-Ticaret Satışlarınızı Tek Panelden Faturalandırın

Bizim Hesap E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Türkiye’de ilk defa, BizimHesap’ın Yeni Mutabakat Menüsü ile Artık Pazaryeri Hakedişleriniz Tek Tuşla Önünüzde!

  Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti satışları için oluşturduğumuz mutabakat menüsü ile pazaryerlerindeki hakedişlerinizi, size yansıtılan tüm kesintileri (komisyon,ceza, kargo, eksik ödeme ve farklı başlıklar altındak kesintiler) aynı menü altında kırılımlı ve detaylı olarak takip edebilirsiniz.

 • Kolay ve Hızlı E-Ticaret Operasyonu

  N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe başta olmak üzere çok sayıdaki e-ticaret sitelerindeki operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz. E-ticaret sitelerindeki satışlarınızı otomatik olarak sisteme aktarabilirsiniz ve tüm işlemleri tek ekrandan yönetebilirsiniz.

 • Hızlı Fatura Oluşturma

  Satışları sisteme aktardıktan sonra hızlıca fatura kesme aşamasına geçebilir, eğer e-fatura kullanıyorsanız sistem üzerinden e-faturanızı müşteriye gönderebilirsiniz.

 • Kolay Kullanım

  Farklı e-ticaret sitelerinden yaptığınız satışları, ürün stoklarını ve müşteri hesaplarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

 • Uzaktan Erişim

  Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-ticaret entegrasyonunu kullanabilir, e-ticaret sitelerindeki satışları takip edebilirsiniz.

 • Günlük Rapor

  Sistem tarafından günlük hazırlanabilen özet raporlarıyla; fatura, borç, alacak ve stoklarınızın durumunu düzenli olarak takip edebilir, işletmenizin muhasebesel durumu hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

 • Toplu Fatura Yazdırma İmkanı

  Faturalarınızı hızlı bir biçimde tek tek yazdırabileceğiniz gibi, zaman kaybetmeden toplu olarak da yazdırabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

 • Farklı e-ticaret kanallarındaki satışlarımı tek bir panelden nasıl yönetebilirim?

  Bizim Hesap’ın e-ticaret entegrasyonu ile N11, N11Pro, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe T-Soft, Ideasoft, Ticimax, Opencart gibi yirmiden fazla e-ticaret sitesindeki bütün satışlarınızı tek bir panelden yönetebilir, hızlıca kargo fişlerinizi ve faturalarınızı hazırlayıp müşterilerinizle gönderebilirsiniz.

 • E-ticaret websiteleri veya yazılımları üzerinden yapılan satışlarda e-fatura nasıl gönderilir?

  Bizim Hesap üzerinden yapacağınız ücretsiz e-ticaret entegrasyonu sayesinde N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe, Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Opencart gibi e-ticaret imkanı sağlayan pazaryerlerinde gerçekleşen satışlarınız için e-fatura işlemlerini Bizim Hesap paneli üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri bilgilerini kaydedebilir, e-fatura oluşturabilir, bu faturaları direkt müşteriyle paylaşabilir, gerekirse kestiğiniz e-arşiv faturanın iptalini de sistemdeki aynı sayfadan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonlarının avantajları nelerdir?

  Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap’ın e-ticaret entegrasyonu sayesinde e-ticaret operasyonlarının takibini, yönetimini, analizini ister bilgisayarınızdan isterseniz telefon ya da tabletinizden ofis dışındayken bile hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yapabilir, uzaktan erişim ile muhasebesel işlemlerinizin günlük raporlarına ulaşabilir, hızlı e-fatura oluşturma ve toplu fatura ve kargo çıktısı yazdırma gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 • Bizim Hesap hangi e-ticaret websiteleri ve yazılımları ile entegrasyon imkanı sağlamaktadır?

  Bizim Hesap; N11, N11Pro, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Amazon, PttAvm, AliExpress,T-Soft, Ideasoft, Ticimax, Opencart, Woocommerce, ÇiçekSepeti, Akakçe, ePttAVM, Adisyo, ÜTS, Presta Shop gibi yirmiden fazla e-ticaret site ve alt yapısına ücretsiz bir şekilde entegrasyon imkanı sağlamaktadır. Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile e-ticaret website ve yazılımlarına ait entegrasyon imkanı her geçen gün artan işbirlikleri ve güncellemeler ile genişlemektedir.

 • Bizim Hesap ile e-ticaret imkanı sağlayan pazaryerlerinin entegrasyon için ne kadar ücret ödemeliyim?

  Bu hizmet, birçok benzer uygulamanın ve yazılımın aksine Bizim Hesap’ta tamamen ücretsizdir. N11, N11Pro, Gittitgidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Amazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakça, T-Soft, Ticimax, İdeasoft, Opencart gibi birçok pazaryeri ve e-ticaret yazılımı ile entegrasyon için kullanıcının yapması gereken tek şey, entegrasyon bilgilerini Bizim Hesap içindeki e-ticaret menüsü altından girmektir.

 • Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonu ne işe yarar?

  Aynı anda, üstelikte birden çok kanal için hem satışları, stokları, faturaları takip etmek hem de müşteri ilişkilerini yönetmek oldukça zordur. Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile yirmiden fazla e-ticaret websitesi veya yazılım ile entegrasyon sonrası ise, tüm satış, alış, cari hesap ve faturalarınızı, farklı pazaryerleri için bile, tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Böylece hataları minimuma indirebilir, zamandan tasarruf sağlayıp, müşteri ilişkilerine veya AR-GE çalışmalarına daha çok vakit ayırabilir, müşteri memnuniyetinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin