Tüm Satışlarınızı Tek Panelden Yönetin

Bizim Hesap E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde Hepsiburada, Trendyol, N11, ÇiçekSepeti, Amazon, PTTAVM, Aliexpress ve birçok pazaryerinde ki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize iletebilirsiniz
Tüm Satışlarınızı
Tek Panelden Yönetin
Bizim Hesap E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde Hepsiburada, Trendyol, N11, ÇiçekSepeti, Amazon, PTTAVM, Aliexpress ve birçok pazaryerinde ki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize iletebilirsiniz
E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı

  Mehmet Girgin
  Punica Sadece Nar
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor, böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu
  Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt
  Mali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Derici
  İktisatçı
 • Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural Aydınoğlu
  Özel Eğitim Kurumu Sahibi
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan Kara
  Elektronik İthalatçısı
  • Satışlarınızı Tek Ekrandan Faturalandırın

   Faturalarınızı hızlı bir biçimde tek tek yazdırabileceğiniz gibi, zaman kaybetmeden toplu olarak da yazdırabilirsiniz. Dijital dönüşüm ile birlikte hacmi hızla büyüyen e-ticaret alanında rekabet de aynı oranda büyüyor. Daha fazla satış yapabilmek, daha geniş kitlelere ulaşmak için yenilikçi çözümlerden faydalanın.

   E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
  • Hakedişlerinizi Tek Tuşla Listeleyin

   Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti satışları için oluşturduğumuz mutabakat menüsü ile pazaryerlerindeki hakedişlerinizi, size yansıtılan tüm kesintileri (komisyon,ceza, kargo, eksik ödeme ve farklı başlıklar altında ki kesintiler) aynı menü altında takip edebilirsiniz.

   E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
  • Raporlarınızı Günlük Takip Edin

   Sistem tarafından günlük hazırlanabilen özet raporlarıyla; fatura, borç, alacak ve stoklarınızın durumunu düzenli olarak takip edebilir, işletmenizin muhasebesel durumu hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

   E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
  • Uzaktan Erişim Sağlayın

   Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-ticaret entegrasyonunu kullanabilir, e-ticaret sitelerindeki satışları takip edebilirsiniz.

   E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler

  Bizim Hesap E-Ticaret Avantajları

  Farklı Platformda ki Satışlarınızı Tek Ekrandan Yönetin

  Ücretsiz pazaryeri entegrasyonu sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında satış yapabileceğiniz pazaryerlerinde mağaza açabilir ve Bizim Hesap yönetim paneli üzerinden tüm pazaryerlerini yönetebilirsiniz. Tüm satış kanallarınız için ürün fiyat ve stok bilgilerini güncelleyebilir, kargo takibini yapabilir, iptal ve iade işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz.

  Satışlarınızı Tek Tuşla Faturalandırın

  Satışları sisteme aktardıktan sonra hızlıca fatura kesme aşamasına geçebilir, eğer e-fatura kullanıyorsanız sistem üzerinden e-faturanızı müşteriye gönderebilirsiniz.

  Ücretsiz Kargo Avantajından Faydalanın

  Bizim Hesap kullanıyorsanız her sipariş için tek tek barkod oluşturmanıza gerek kalmaz. MNG kargo ile anlaşmalı Bizim Hesap ile ücretsiz olarak kargo entegrasyonunuzu yapabilir ve her sipariş için otomatik olarak barkod oluşturabilirsiniz.

  Stoklarınızı Yönetin

  Hepsiburada, Trendyol, N11, ÇiçekSepeti, Amazon, PTTAVM, Aliexpress ve birçok pazaryerinde ki satışlarınızın stoklarını tek bir ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Kolay Panel Kullanımı ile E-Ticaret Operasyonlarınızı Hızlandırın

  Farklı e-ticaret sitelerinden yaptığınız satışları, ürün stoklarını ve müşteri hesaplarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

  Ekonomiden ve Zamandan Tasarruf Edin

  Bizim Hesap çok hızlı ve kolay bir şekilde e-fatura oluşturabilir, bulut teknolojisine sahip olan bir depolama alanında saklayabilir, fiziksel bir arşiv için gerekli olan yerden tasarruf edersiniz.

  Tüm Platformlarda
  Bizim Hesap tüm platformlarda çalışır, her yerde kullanılır.

  Web Tarayıcılarda

  Erişim sağlayabileceğiniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap'a ulaşın.

  Akıllı Telefonlarda

  Bilgisayarınıza bağlı kalmadan mobil olmanın rahatlığıyla da Bizim Hesap ayrıcalıklarından faydalanın.

  Tabletlerde

  Bizim Hesap'ın kullanıcıları için sunduğu tüm özelliklere tabletinizden de kolayca ulaşın ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

  E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
  E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler
  Sıkça Sorulanlar

  • Farklı e-ticaret kanallarındaki satışlarımı tek bir panelden nasıl yönetebilirim?

  • E-ticaret websiteleri veya yazılımları üzerinden yapılan satışlarda e-fatura nasıl gönderilir?

  • Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonlarının avantajları nelerdir?

  • Bizim Hesap hangi e-ticaret websiteleri ve yazılımları ile entegrasyon imkanı sağlamaktadır?

  • Bizim Hesap ile e-ticaret imkanı sağlayan pazaryerlerinin entegrasyon için ne kadar ücret ödemeliyim?

  • Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonu ne işe yarar?

  Hemen Tanışalım

  Hemen Tanışalım

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  30 Gün Ücretsiz Deneyin