E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler

Bizim Hesap E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

Bizim Hesap’ı ücretsiz deneyin.

 • Kolay ve Hızlı E-Ticaret Operasyonu

  N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS başta olmak üzere çok sayıdaki e-ticaret sitelerindeki operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz. E-ticaret sitelerindeki satışlarınızı otomatik olarak sisteme aktarabilirsiniz ve tüm işlemleri tek ekrandan yönetebilirsiniz.

 • Hızlı Fatura Oluşturma

  Satışları sisteme aktardıktan sonra hızlıca fatura kesme aşamasına geçebilir, eğer e-fatura kullanıyorsanız sistem üzerinden e-faturanızı müşteriye gönderebilirsiniz.

 • Kolay Kullanım

  Farklı e-ticaret sitelerinden yaptığınız satışları, ürün stoklarını ve müşteri hesaplarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

 • Uzaktan Erişim

  Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da e-ticaret entegrasyonunu kullanabilir, e-ticaret sitelerindeki satışları takip edebilirsiniz.

 • Günlük Rapor

  Sistem tarafından günlük hazırlanabilen özet raporlarıyla; fatura, borç, alacak ve stoklarınızın durumunu düzenli olarak takip edebilir, işletmenizin muhasebesel durumu hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

 • Toplu Fatura Yazdırma İmkanı

  Faturalarınızı hızlı bir biçimde tek tek yazdırabileceğiniz gibi, zaman kaybetmeden toplu olarak da yazdırabilirsiniz.