E-Arşiv Entegrasyonu

Bizim Hesap ile e-Arşiv faturaya geçerek e-fatura kullanmayan müşterileriniz için de elektronik fatura oluşturabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

Kolay Başvuru

Bizim Hesap ile tüm süreci hızlandırabilir, e-Arşiv faturaya kolayca geçiş yapabilirsiniz.

E-Arşiv Fatura ile Süreci Hızlandır

Tamamen hukuki prosedüre uygun olarak oluşturacağınız faturaları hem e-fatura kullanan hem de kullanmayan müşterileriniz için oluşturabilirsiniz.

Tek Tuşla Fatura Oluşturma

Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sağlayan ara yüzü sayesinde tek tıkla e-Arşiv fatura oluşturabilir ve müşterilerinize anında gönderebilirsiniz.

Kargo Masrafı Yok

E-Arşiv faturalar sayesinde fiziksel faturaların kargolanması sebebiyle oluşan masraftan kurtulabilir, hatta faturalarınız bu sebeple kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.

Elektronik Ortam Avantajı

Elektronik ortamda oluşturacağınız faturalar sayesinde kargo masrafı ödemez, 10 yıl süre ile faturalarınızı elektronik ortamda saklayabilirsiniz.

İlave Hiçbir Ücret Yok

Bizim Hesap sayesinde e-Arşiv kurulumunu, entegrasyonu  ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Herhangi bir ek maliyet ödemenize gerek kalmadan en uygun fiyatta e-Arşiv faturaya geçiş sağlayabilirsiniz.

Image

Zamandan Kazanın

Geriye dönük bir faturayı bulmak istediğiniz zaman fiziksel bir arşivde ve dosyalar içinde arama yapmak zorunda kalmazsınız. Bizim Hesap’ın pratik filtreleme yöntemi ile birkaç sene önceki faturalara bile hızlıca ulaşabilirsiniz.
Image

Maliyet ve İş Yükünden Tasarruf

Hızlı ve kolay e-Arşiv fatura oluşturulması sayesinde operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz. Zamandan kazanarak ana işinize odaklanabilir; kağıt, arşiv, kargo gibi maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.
Image

Güvenilir Bir Çözüm

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı, alanında en büyük özel entegratörler(E-logo, E-finans, Digital Planet, Edm, Trendyolefaturam, N11efaturam) üzerinden hizmet veren Bizim Hesap ile hizmet maliyetinde de avantaj elde edersiniz.
Image

Her An Yanınızda

Bizim Hesap’ın Android ve iOS işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde cep telefonunuzdan bile panele erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de ofise bile gitmenize gerek kalmadan günün her saati, bulunduğunuz her yerden e-Arşiv fatura oluşturabilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesap ile e-Arşiv faturaya geçiş yapın, hem maliyeti hem de iş yükünü azaltın.

Sıkça Sorulanlar

  • E-Arşiv Fatura Nedir?

    Gelir idaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartların tümünü taşıyan, aynı hukuki niteliklere sahip olan, bununla birlikte elektronik ortam üzerinde oluşturulan, ibraz ve muhafaza edilen elektronik faturalardır.

  • E-Arşiv ile E-Fatura Farkı Nedir?

    E-Arşiv fatura sayesinde fatura keseceğiniz mükellefler e-Fatura kullanmıyor olsa bile elektronik ortamda fatura oluşturabilirsiniz.

  • Kimler E-Arşiv Fatura Kullanmak Zorundadır?

    Her yıl Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından şirketlerin cirosu bazında yapılan güncellemeler olsa da; - 2021 yılında cirosu 5 milyon TL ve üzeri olan firmalar 1 Temmuz 2022 tarihine kadar hem e-Fatura’ya hem de e-Arşiv’e geçmek zorundadır. - Vergi mükellefi olan firmalara bir gün içerisinde vergi dahil olacak şekilde 5.000 TL ve üzeri fatura kesilecekse e-Arşiv kullanımı zorunludur. - Vergi mükellefi olmayan firmalara bir gün içerisinde 30.000 TL ve üzeri fatura kesilecekse e-Arşiv kullanımı zorunludur. - Bunun dışında Vergi Usül Kanunu’nun ilgili maddelerince belirlenen faaliyet alanlarına sahip işletmeler e-Arşiv kullanmak zorundadır.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin