woocommerce

Woocommerce Entegrasyon Ayarları

WooCommerce’de hesabınız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Woocommerce Entegrasyonu

Ticarette büyümek istiyorsanız çağa ayak uydurmanız gerekiyor. E-ticarette ise öncelikle iyi bir altyapı kullanmak ve satışlarınızı artırmak için de e-Ticaret kullanımını kolaylaştıran entegrasyonlara sahip olmanız gerekiyor.

E-ticarette ilerlemek, satışlarınızı artırmak, daha fazla kitleye hitap etmek istiyorsanız ve WordPress eklentisi olan Woocommerce ile satış potansiyelinizi daha da güçlendirebilirsiniz. Dünya üzerinde yoğun bir şekilde kullanılan Wocommerce sayesinde ücretsiz bir şekilde binlerce eklentiden de faydalanabilmeniz mümkün oluyor.

Satışlarınız için nereden daha fazla satış geldiği, hangi saatlerde daha çok satış olduğu gibi bilgilere ait verileri görmek için de Woocommerce ideal bir kullanım sunuyor. Bunun e-Ticaret sitenizle ilgili daha sağlıklı analizler elde etmenize de katkısı büyük oluyor.

BizimHesap Woocommerce Entegrasyonu İle Süreci Kolayca Yönetin

BizimHesap sayesinde Woocommerce entegrasyonunu yapmak da oldukça basit ve zahmetsiz! Entegrasyonun yapılmasının akabinde yine tek panel üzerinden tüm siparişlerinizi görmek, sipariş durumlarını takip etmek, kargo, fatura ve iade gibi adımların yanı sıra stoklarınızı kontrol etmeniz de mümkün oluyor. Böylelikle hem süreci kolayca yönetebiliyor hem de zaman ve maliyetten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Siz de daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız dijital ekosistemdeki yenilikler ile e-Ticaret sitenizi güncellemelisiniz. Bunu yaparken de tüm sürecin daha kolay olması için BizimHesap’ı tercih edebilirsiniz. Kolay ve anlaşılır arayüzü, her zaman sorularınıza cevap vermeye hazır olan teknik ekibi sayesinde Wocommerce entegrasyon işleminizi kolayca halledebilirsiniz. Satışlarınızı artırmak için hemen siz de deneyin!

1. WooCommerce yönetim paneline giriş yapın.

2. Sol menüde bulunan WooCommerce‘in üzerine gelin ve açılan menüden Ayarlar‘ı seçin.

3. Açılan sayfadaki Gelişmiş tabına tıklayın ve REST API etkinleştir‘i seçili hale getirip Değişiklikleri Kaydet‘e basın.

woocommerce entegrasyon 1. adım

* Eski versiyon kullanıyorsanız, API tabına tıklayın ve REST API etkinleştir’i seçili hale getirip Değişiklikleri Kaydet’e basın.

woocommerce entegrasyon 2. adım

4. REST API etkinleştirildikten sonra, Rest API başlığı yanındaki Anahtar Ekle butonuna tıklayın, açılan Anahtar detayları bölümündeki Açıklama kısmına BizimHesap yazın, Kullanıcı olarak en yetkili kullanıcıyı seçin, İzinler için Oku seçeneğini işaretleyin ve API anahtarı oluştur butonuna basın.

* Eski versiyon kullanıyorsanız, API tabına tıklayın ve Anahtarlar / Uygulamar‘ı seçili hale getirip yukarıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

woocommerce entegrasyon 3. adım

5. API anahtarı oluştur dedikten sonra Consumer Key ve Consumer Secret oluşturulacaktır.

woocommerce entegrasyon 4. adım

6. Oluşturulan Consumer Key, Consumer Secret ve WooCommerce site adresinizi yukarıda WooCommerce Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alanlara giriniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.