Wish Logo

Wish Entegrasyon Ayarları

Wish'de mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Wish Entegrasyonu

Wish ile hemen ve hızlı bir şekilde E-ihracata başlayabilirsiniz. Wish kullanarak yurt dışına mikro ihracat kuralları çerçevesinde satış yapabilir ardından Wish entegrasyonu sayesinde ise anlık ürün girişi sağlayabilir, fatura işlemlerini gerçekleştirebilir ve siparişlerinizi listeleyip yönetebilirsiniz.

Dijital satış kanalları arasında hızla popüler hale gelen Wish sayesinde ürünlerinizin daha geniş bir hedef kitleye erişme imkanına sahip olurken Bizim Hesap ücretsiz entegrasyonu ile platformdaki e-ticaret işlemlerinizde kolaylık elde edin!

Wish, dünya üzerinden 100 milyondan fazla abonesi ve günlük olarak da ortalama 2 milyon ürün satışı ile dijital satış kanalları arasında ciddi bir hacim vadediyor. Mobil bir alışveriş platformu olan Wish’e üye olan e-ticaret markalarının satış yapabilmesi diğer pazar yerlerinin sahip olduğundan daha farklı bir algoritmik altyapı ile mümkün oluyor. Kişilerin satın alma potansiyellerinin ne kadar yüksek olduğu ve aratılan ürün üzerinden değil, tüketici ile eşleşebilecek ürünlerin gösterimi gibi temellere dayanan bu algoritma firmaların daha fazla satış yapabilmesine olanak tanıyor. 

Bizim Hesap Wish Entegrasyonu İle Muhasebesel İşlemlerin Kolay Takibi

Bizim Hesap sayesinde siz de Wish üzerinden yaptığınız satışlar ile daha çok kazanırken muhasebesel işlemlerinizde kolaylık elde edebilirsiniz. Bizim Hesap entegrasyonu ile satışını yaptığınız ürünler için kolay ve hızlı bir şekilde fatura oluşturabilir, kargo takibini yapabilir, iptal ve iade işlemleri için anında aksiyon alabilirsiniz.

Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde pratik bir şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik iOS ve Android uyumlu olan mobil uygulamalar sayesinde internet erişimi olan her yerden panele ulaşabilir ve işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ücretsiz çoklu kullanıcı özelliği sayesinde satış ve sonrasındaki takip işlemleri için destek veren çalışanlarınızın da kullanımına açabilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz.

Siz de hemen Bizim Hesap ile Wish entegrasyonunuzu tamamlayın, daha çok nakit kazanırken vakit de kazanın!

1. Wish mağazanıza giriş yapın.

2. Sağ üst menüde bulunan hesap adınızın üzerine tıklayın ve aşağıda kırmızı ile işaretli olan “API Ayarları” kısmına tıklayınız.

Wish Setup 2

3. Açılan sayfada istenilen bilgileri doldurunuz. Yönlendirme URL kısmına “https://bizimhesap.com/web/ngn/ext/wishlistener?state=FB6962A26B4B4A4DA87F804476D99D20” yazınız.

Wish Setup 3

4. Açılan sayfada “Client_ID”” ve “Client_secret” bilgileriniz BizimHesap tarafında “API_KEY” ve “API_SECRET” alanlarına yazınız.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin