whmcs

WHMCS Entegrasyon Ayarları

WHMCS’de mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

WHMCS Entegrasyonu

WHMCS entegrasyonu sayesinde siz de zamandan ve maliyetten kazanabilirsiniz. BizimHesap ile her zaman kazanabilirsiniz.

BizimHesap, çok sık kullanılan WHMCS ile entegre olabilir. Bu sayede WHMCS ile bütün bir yönetim çözümü getirilen web sitelerinde tüm online işlemler için avantaj elde ederken Bizim Hesap ile entegre çalışması sayesinde de daha kolay işlem yapabilirsiniz.

WHMCS sayesinde birbirinden farklı ödeme yöntemleri ile entegre çalışabilir, ürün yönetimini sağlayabilir, hosting oluşturma, askıya alma ve dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede online olarak yapacağınız her türlü işlemi de çok daha basite indirgeyerek pratik bir şekilde çözebilirsiniz.

BizimHesap ile WHMCS entegrasyonu Çok Kolay

BizimHesap sayesinde de kolaylaşan bu sistemin içindeki takibi eksiksiz olarak yerine getirebilirsiniz. Fatura kesme, stok ve fiyat bilgilerinin güncellenmesi, teslimat ya da iptal işlemlerinin gerçekleşmesi gibi tek tek takibinde olmanız gereken adımları kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı ve basit arayüzü ile yapacağınız her işlemi BizimHesap ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf ederek işinizi geliştirmeye, pazarlama ve satış stratejilerinizi güçlendirmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Her geçen gün daha çok dijitalleşen dünyada muhasebe işlemlerinin de daha kolay çözümlerle gerçekleşmesi kaçınılmaz. Bu noktada eksiksiz bir hizmet sunan BizimHesap’ı 14 gün ücretsiz olarak deneyebilir ve memnuniyetinizi ölçebilirsiniz. Siz de hemen zamandan ve maliyetten kazanmak, daha az iş yükü ile daha verimli çalışmak için hemen BizimHesap’ı tercih edin!

1. WHMCS yönetim paneline giriş yapın.

2. Üst menüde bulunan Kurulum‘un üzerine gelin ve açılan menüden Genel Ayarlar‘a tıklayın.

whmcs entegrasyon 1. adım

3. Açılan Genel Ayarlar sayfasındaki Güvenlik tabına tıklayın ve API IP Erişim Sınırlama kısmına gelin ve BizimHesap için gerekli olan IP’leri ekleyin.

92.45.69.162
104.46.42.85
23.97.166.57
23.97.132.227
23.97.133.76
31.210.70.146

whmcs entegrasyon 2. adım

4. Üst menüde bulunan Kurulum‘un üzerine gelin ve açılan menüden Personel ve Yöneticiler ve ardından API kimliklerini Yönet’e tıklayın.

whmcs entegrasyon 3. adım

5. Açılan sayfadaki API Rolü tabını seçin ve API Rolü Oluşturun butonuna tıklayın.

whmcs entegrasyon 4. adım

6. Açılan popup’daki Rol İsmi kısmına BizimHesap yazın. İzin verilen API Eylemleri kısmındaki AuthenticationOrders ve System‘e tıklayıp Tümünü Seç yapıp Kaydet butonuna basıp ayarları kaydedin.

whmcs entegrasyon 5. adım

7. Daha sonra API Kimlik Bilgileri tabını seçin ve Yeni API Yetkilendirmesi Üret butonuna tıklayın.

whmcs entegrasyon 6. adım

8. Açılan popup’daki Admin User kısmında sistemdeki en yetkili kullanıcınızı seçin. Açıklama olarak BizimHesap yazın. API Rolleri kısmındaki BizimHesap‘ı seçili hale getirin ve Oluştur butonuna basın.

whmcs entegrasyon 7. adım

9. Açılan popup’daki API bilgilerini yukarıda WHMCS Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alanlara giriniz.

whmcs entegrasyon 8. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.