üts

ÜTS Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÜTS Entegrasyonu

Tıbbi ve kozmetik ürünlerin üretildiği andan başlayarak kullanıldığı yere ve kullanıcıya kadar takip edilmesini sağlayan Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Entegrasyonu ile siz de işlerinizin akışında büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz.

ÜTS entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin kendi markanıza ait web sitesinde ya da diğer büyük pazaryerlerindeki mevcut durumu hakkında çok daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. BizimHesap ile yapacağınız entegrasyon işleminin sonunda pek çok kontrolü tek bir merkez üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BizimHesap ile ÜTS Entegrasyonu

Kolay ve anlaşılabilir ara yüzü sayesinde pratik bir kullanımı bulunan BizimHesap sayesinde siz de iş yükünüzün büyük bir kısmını otomatik olarak halledebilirsiniz. Tek tek takibini yapmak zorunda olduğunuz ürünler için birçok parametreyi entegrasyon işlemi sonrasında tek panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Böylece stok bilgileri ÜTS sistemi ile otomatik olarak eşlenir.

Siz de hemen BizimHesaplı olmak için 3 adımdan oluşan başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ÜTS entegrasyonu ile işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Ürün Takip Sisteminden (ÜTS) Token almak için E-imza ile giriş yapınız.

2. Ürün Takip Sistemi (ÜTS) üzerinden token alma işlemleri için Kullanıcı > Sistem Kullanıcı Tanımlama İşlemleri > Sistem Token dedikten sonra

İzinli IP listesine girilecek IP’ler:
104.46.42.85
23.97.166.57
23.97.132.227
23.97.133.76
31.210.70.146
31.169.85.218

3. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

uts entegrasyon 1. adım

4. Açılan Ayarlar sayfasında ÜTS logosuna tıklayın.

uts entegrasyon 2. adım

5. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

uts entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.