Uts Logo

ÜTS Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÜTS Entegrasyonu

Tıbbi ve kozmetik ürünlerin üretildiği andan başlayarak kullanıldığı yere ve kullanıcıya kadar takip edilmesini sağlayan Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Entegrasyonu ile siz de işlerinizin akışında büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz.

ÜTS entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin kendi markanıza ait web sitesinde ya da diğer büyük pazaryerlerindeki mevcut durumu hakkında çok daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Hesap ile yapacağınız entegrasyon işleminin sonunda pek çok kontrolü tek bir merkez üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bizim Hesap ile ÜTS Entegrasyonu

Kolay ve anlaşılabilir ara yüzü sayesinde pratik bir kullanımı bulunan Bizim Hesap sayesinde siz de iş yükünüzün büyük bir kısmını otomatik olarak halledebilirsiniz. Tek tek takibini yapmak zorunda olduğunuz ürünler için birçok parametreyi entegrasyon işlemi sonrasında tek panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Böylece stok bilgileri ÜTS sistemi ile otomatik olarak eşlenir.

Siz de hemen Bizim Hesaplı olmak için 3 adımdan oluşan başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ÜTS entegrasyonu ile işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Ürün Takip Sisteminden (ÜTS) Token almak için E-imza ile giriş yapınız.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) üzerinden token alma işlemleri için Kullanıcı > Sistem Kullanıcı Tanımlama İşlemleri > Sistem Token dedikten sonra

İzinli IP listesine girilecek IP’ler:
104.46.42.85
23.97.166.57
23.97.132.227
23.97.133.76
31.210.70.146
31.169.85.218

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin