trendyol

Trendyol Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol entegrasyonu ile Türkiye’nin en büyük pazar yerlerinden biri olan bu platformda çok daha fazla satış elde etmeniz mümkün olabilir.

E-ticaret, geleneksel ticaretten farklı olarak satış yapanlar için büyük bir alan oluşturuyor. Fiziksel mağaza koşullarının getireceği zorluklardan bağımsız olan her üretici ya da tedarikçinin e-Ticarette kazanma şansı daha yüksek oluyor. Çok daha fazla insana ulaşmanızı sağlayacak olan bu pazaryerleri üzerinden satışlarınızı daha rahat bir şekilde yapmak için Bizim Hesap ile entegrasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BizimHesap ile Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol entegrasyonu sayesinde ülke genelinde çok büyük bir kitleyeye erişebilmenizi sağlayan platform üzerinde tüm işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizin sipariş durumu, satışı, faturalandırması gibi en temel süreçten de fazlasını tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Ürünün kargolanması, iadesi, stok durumu, fiyat güncellemeleri de BizimHesap - Trendyol entegrasyonu ile elde edebileceğiniz avantajlar arasında bulunuyor.

Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak olan bu yöntem sayesinde bütün takip ve yönetim işlemlerinizi tek panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemelerin de otomatik olarak yapılması sayesinde manuel hiçbir işleme ihtiyaç duymadan her zaman stoklarınızı güncel tutabilirsiniz.

Siz de teknolojinin getirdiği kolaylıklardan biri ile daha tanışmaya hazırsanız hemen BizimHesap ile iletişime geçin. Sadece birkaç basamaktan oluşan entegrasyon işleminin ardından rahat edin. Üstelik 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz! Hemen Trendyol entegrasyonunu gerçekleştirin, siz de daha fazla kazanın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

trendyol entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Trendyol logosuna tıklayın.

trendyol entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

trendyol entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.