ticimax

Ticimax Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ticimax Entegrasyonu

Ticimax altyapısına sahip bir e-Ticaret siteniz varsa Bizim Hesap ile büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz.

Hızla değişen ticaret alışkanlıkları pek çok mevcut markanın dijitale taşınmasına, yeni markaların ortaya çıkmasına ve satışların dijital üzerinden gerçekleşmesine sebep oluyor. Bu noktada da işletme sahipleri en iyi altyapıyı üzerine kurmak istedikleri web sitelerindeki satış işlemlerini de en kolay şekilde gerçekleştirmek istiyorlar.

Bizim Hesap sayesinde yapabileceğiniz entegrasyon işlemi ile Ticimax altyapısına sahip olan web sitenizden zaman ve maliyetten kazanabilir, rekabet gücünüzü artırabilir ve çok daha verimli bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Ticimax Entegrasyonunun Faydaları

Ürünlerinizin stok bilgilerinin ve fiyatlarının güncel kalması, satış işlemi sonunda keseceğiniz faturalar, kargo süreci, ürün iadesi ve fatura iptali gibi eksiksiz işlenmesi gereken basamaklarda Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap entegrasyonu iş yükünüzü hafifletiyor.

Kalem kalem takip etmek zorunda kalmadığınız bu kabarık iş yükünü, Bizim Hesap’ın paneli üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Online olarak ister mobil cihazlarınızdan isterseniz de masaüstü cihazınızdan Bizim Hesap paneline bağlanarak fatura kesebilir, kargo sürecini takip edebilir ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bizim Hesap sayesinde Ticimax altyapısına sahip web siteniz üzerinden yapacağınız satışların daha fazla artmasına zamandan kazanarak katkıda bulunabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolayca halledebilir, her türlü sorun için hizmet veren teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Siz de hemen 30 günlük deneme süresi ile Bizim Hesap’a geçin, rahat edin.

Ticimax firması web servis entegrasyonunu aktif hale getirmek için sizden ek ücret talep edebilir.

Detayını müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında Ticimax logosuna tıklayın.

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.