tedbul

TedBul Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tedbul Entegrasyonu

Yeni nesil satın alma ve satış yapma alışkanlıkları yeni nesil platformların da hızla çoğalmasına sebep oluyor. Binlerce kişiden oluşan büyük bir hedef kitleye ulaşmanın yollarından biri olan pazaryerleri arasında bulunan Tedbul’a entegre olarak sizin de daha fazla kazanmanız mümkün.

BizimHesap ile Tedbul entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede daha büyük bir hedef kitleye ve daha fazla satış yapma potansiyeline sahip olursunuz. Tedbul entegrasyonu sonrasında ise tüm ürünlerinizin satış sürecini baştan son takip edebilirsiniz.

BizimHesap Tedbul Entegrasyonu ile Yapabilecekleriniz

Kullanımı kolay arayüzü ile BizimHesap sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirirken zaman kazanırsınız. Satışını yapmak istediğiniz ürünlerin hepsini kolayca yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi gerçekleştikten sonra ise satın alma adımından teslimata kadar her basamakta kontrol sağlarsınız.

BizimHesap sayesinde ürün ve stok bilgilerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz. Stok için belirlediğiniz bir alt limit olması halinde sistem bu adede ulaşan ürünler için size bir bildirim gönderir. Bu sayede aslında stokta olmayan bir ürün satışta görünmez.

Satın alma işlemi sırasında kolayca fatura oluşturabilirsiniz. Tüm faturalarınızı elektronik ortamda oluşturup elektronik ortamda saklayacağınız için de hem kağıt masrafından hem de arşiv sorunundan kurtulmuş olursunuz.

Kargo sürecini adım adım takip edebilir, siparişin iptal ve iade işlemlerinde de hızlıca aksiyon alabilirsiniz. BizimHesap’a ait olan iOS ve Android mobil uygulamalar sayesinde ise telefonunuzdan veya tabletinizden mobil olduğunuzda bile dilediğiniz her an sisteme erişebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Tedbul’da mağazanız var ise yukarıdaki linkte bulunan kullanıcı adı ve şifresi alanına tedbul kullanıcı adınızı ve şifrenizi ve Tedbul tarafından verilen API key bilgisiniz girmeniz yeterli olacaktır.

2. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

tedbul entegrasyon 1. adım

3. Açılan Ayarlar sayfasında TedBul logosuna tıklayın.

tedbul entegrasyon 2. adım

4. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

tedbul entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.