tsoft

T-Soft Entegrasyon Ayarları

T-Soft’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

T-Soft Entegrasyonu

En çok tercih edilen e-Ticaret altyapılarından biri olan T-Soft ile siz de satışlarınızı artırabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir ve ürün gamınızı genişletebilirsiniz. Bu sayede rekabet gücünüzü artırabilir ve markanızı büyütecek olan stratejilere daha rahat odaklanabilirsiniz.

E-ticaret çözüm paketlerinin kullanımı her geçen gün artıyor. Sıfır bir altyapı ile e-Ticaret sitesi yaptırmanın maliyetinin önüne geçen ortak ve yenilikçi çözümler ile ticari varlığını dijitalde de göstermek isteyen pek çok marka ekosisteme dahil oluyor.

Kalabalıklaşan bu ekosistem içinde rekabetin de artıyor olması kaçınılmaz bir gerçek. Bununla birlikte daha geniş hedef kitlelere hitap etmek daha fazla satış ve daha geniş ürün gamı anlamına da gelebiliyor. Her gün sayısız sipariş alabileceğiniz e-Ticaret siteniz ile süreci doğru yönetmek de BizimHesap ile mümkün oluyor.

BizimHesap ile T-Soft Entegrasyonu Süreci

Tüm siparişleriniz, satışlarınız, faturalandırmalarınız, kargolarınız, iadeleriniz için tek bir panel üzerinden kontrolü ele alabileceğiniz BizimHesap T-Soft entegrasyonu sayesinde siz de bütün süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz. Stokta olmayan ürünleri kaldırabilir ya da stoklar yenilenene kadar bilgi verici bir güncelleme ile profilinizi askıya alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini eksiksiz bir şekilde sağlayacak olan satış süreci boyunca BizimHesap ile doğru bir süreç yönetimine sahip olabilirsiniz. Kolay kurulumu, kullanışlı arayüzü, anlaşılır entegrasyon rehberi sayesinde hiç zorlanmadan daha pratik bir çözüm yolu elde edebilirsiniz. Siz de hem satışlarınızı artırmak hem de müşteri memnuniyetini korumak istiyorsanız BizimHesap ile T-Soft entegrasyonunu hemen gerçekleştirin.

1. T-Soft mağazanızın yönetim paneline giriş yapın.

t-soft entegrasyon 1. adım

2. Sağ üst menüde bulunan AYARLAR‘ın üzerine gelin ve açılan menüden WEB SERVİS KULLANICILARI’na tıklayın.

t-soft entegrasyon 2. adım

3. Açılan Web Servis Kullanıcıları sayfasındaki Yeni Ekle butonuna tıklayın.

t-soft entegrasyon 3. adım

4. Açılan WS Kullanıcısı Oluşturma ekranındaki Kullanıcı Adı, Parola, E-posta bilgilerini doldurup sağ altta bulunan + butonuna tıklayarak yetki tanımlama bölümünü açın.

t-soft entegrasyon 4. adım

5. Şimdi sayfanın sağ tarafında bulunan Sipariş aktif yap butonuna tıklayın.

t-soft entegrasyon 5. adım

6. Sipariş aktarımı için gerekli olan servisler aktifleştirilecektir.

t-soft entegrasyon 6. adım

7. Yeni oluşturulan kullanıcının bilgileri ile site adresinizi yukarıda T-Soft Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan Kullanıcı Adı, Şifre ve Site Adresiniz alanlarına girin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.