stockmount

Stockmount Entegrasyon Ayarları

StockMount’da hesabınız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stockmount Entegrasyonu

E-ticaretteki bütün işlemlerinizi daha kolay hale getirebilmek için BizimHesap ile Stockmount entegrasyonunu hemen yapın!

Pazaryerleri, e-Ticaret siteleri ve muhasebe programları ile entegrasyonu sağlayabilen Stokmount ile ürünlerini web sitesi ya da mobil cihazlar üzerinden satışa çıkarmak isteyen her marka için çok kolay çözümler elde etmek mümkün.

Zamandan ve maliyetten kazanmak için e-Ticaretteki yoğun iş yükünü hafifletmek gerekebiliyor. Bunun için Stockmount’tun sağladığı ürün listeleme ve entegrasyon işlemlerini halledebilir, muhasebe işlemlerinizi kolayca halledebileceğiniz BizimHesap’ın avantajlarını da entegre ederek Stokmount’ta da kullanabilirsiniz.

BizimHesap ile Stockmount Entegrasyonunun Sağladıkları

Bu entegrasyon; ürün stok bilgilerini güncel olarak takip edebilmeniz, verilen siparişleri görüntüleyebilmeniz, fatura kesim işlemlerini kolayca yapabilmeniz ve istediğiniz zaman görüntüleyebilmeniz için kolaylık sağlıyor. Bu sayede fiyat ve stok bilgilerinin güncel olması ile müşteri memnuniyeti konusunda sıkıntı yaşamaz, iade ve iptal işlemlerini de kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Gerek bağımsız web siteniz gerekse büyük pazar yerlerindeki rekabet gücünüzü arttırmak için tüm işlemlerinizi BizimHesap sayesinde Stockmount’ta da yerine getirebilirsiniz. Bu sayede hem iş yükünüzü hafifletmiş hem de zamandan ve maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.

Profesyonel ve uzman ekibinin desteği sayesinde BizimHesap ile Stockmount Entegrasyonunu hızlıca yerine getirebilirsiniz. Bizim Hesap 14 günlük deneme süresi ile performansı test edebileceğiniz bir avantaj da sağlıyor. Siz de hemen işlerinizi çok daha kolay bir şekilde yerine getirmek için hemen Bizim Hesaplı olun!

1. StockMount yönetim paneline giriş yapın.

2. Sol menüde bulunan Ayar‘a tıklayın. Ardından Yazılım Geliştirme’ye tıklayın. Açılan ekrandaki Açıklama alanına BizimHesap yazıp Kaydet butonuna basın.

stockmount entegrasyon 1. adım

3. Oluşturulan Api Anahtarı ve Api Şifresini yukarıda StockMount Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan Api Anahtarı ve Api Şifresi alanlarına girin.

stockmount entegrasyon 2. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.