Sopyo Banner

Sopyo Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Sopyo altyapısını tercih eden e-ticaret markaları, Bizim Hesap ile ücretsiz olarak yapacağınız entegrasyon sayesinde çok daha az maliyetle fazla operasyon yükünden kurtuluyor. 

e-ticarette satış yapmak markaların zorunlu gereksinimlerinden biri haline gelmiş durumda. Küçük ya da orta ölçekli işletmelerin geniş kitlelere ulaşırken özellikle de pazarlama faaliyetlerini çok daha aza indirmek için dijital kanallar üzerinden satış yapması gerekiyor. Bunun içinde her markanın bir e-ticaret sitesine, bu konuda da yine daha az maliyet ile çözüm bulmak için bir e-ticaret altyapısına gereksinimi oluyor.

Sopyo kullanımı kolay arayüzü ile çok kanallı satış yapan markaların tüm e-ticaret operasyonlarını tek bir ekran üzerinden görüntülemeyi sağlıyor. Gerçek zamanlı olarak yapılan işlemler sayesinde Sopyo kullanıcılarının ayrı ayrı kontroller ile platformlar arasında gezinmesine gerek kalmıyor.  Ayrıca akıllı fiyat robotu, çoklu kargo fişi oluşturma, otomatik sipariş onayı ve daha pek çok özelliği ile rekabette avantaj da sağlıyor.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Sosyo Entegrasyonu

Sopyo ile entegre olabilen Bizim Hesap sayesinde e-ticaretteki muhasebesel faaliyetleriniz de çok daha kolaylaşıyor. Bizim Hesap sayesinde sipariş aldığınızda kolayca fatura oluşturabilir, iptal ve iade işlemlerinde de hızlıca aksiyon alabilirsiniz. Bununla birlikte yine Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini tek bir kontrol paneli üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde pratik bir şekilde işlemlerinizi yapabilmenize imkan tanıyan Bizim Hesap’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. iOS ve Android uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, birçok özellik ve avantajdan yararlanmaya şimdi başlayın!

1. Bizim Hesap'a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar'a tıklayın.

Sopyo Entegrasyonu

2. Açılan Ayarlar sayfasında Sopyo logosuna tıklayın.

Sopyo Entegrasyonu 2

3. Sopyo'a giriş yapın, sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Sopyo ekibi ile paylaşın.

Sopyo Entegrasyonu 3

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin