Softtr Banner Logo

SoftTr Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

SoftTr Entegrasyonu

SoftTr ile e-ticarette kendi sanal mağazanız olan internet sitenize kolay bir şekilde kavuşabilir ve Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile entegrasyonunu gerçekleştirerek online satışlarınızı çok daha kolay bir şekilde yönetilirsiniz.

SoftTr ile ihtiyacınıza uygun olan kapsama sahip paketi seçebilirsiniz. Böylelikle sanal mağazanızı kurabilir ve ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Dijital kanallar üzerinden çok daha yüksek bir potansiyele erişebilir, ürünlerinizi XML formatında yükleyerek kolayca kurulumu tamamlayabilir ve paket kapsamınız doğrultusunda daha fazla hizmetten faydalanabilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programınız Bizim Hesap ile SoftTr Entegrasyonunun Şimdi Yapın

Bizim Hesap ile SoftTr entegrasyonunu sağlamakla da daha fazla avantaj elde edersiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir yönetim sistemi sunan Bizim Hesap sayesinde zamandan tasarruf ederken maliyeti de azaltabilirsiniz.

Ürünlerinizin fiyat ve stok bilgilerini güncelleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, satın alma sonunda kolayca e-fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte kargo süreçlerini izleyebilir, iptal ve iade işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla yerleşen dijital satın alma alışkanlıkları sayesinde siz de satış hacminizi artırabilirsiniz. Bunun için de ana işinize odaklanmak ve operasyonel yükünüzü hafifletmelisiniz. Bizim Hesap ile SoftTr entegrasyonu size ihtiyacınız olan iş gücü sermayesini ve zamanı tanıyacak bir kolaylık sunuyor.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan Bizim Hesap ile internet olan her yerden panele erişim sağlayabilirsiniz. Siz de işlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için hemen Bizim Hesap ile SoftTr entegrasyonunu sağlayın!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin