Shopphp Banner Logo

Shop PHP Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Shop PHP Entegrasyonu

Dijital dünyanın değişen dinamikleri, e-ticaret alanında da ürün sahiplerine pek çok farklı çözüm yolu sunuyor. Websiteniz üzerinden ürünlerinizin satışına yardımcı e-ticaret yazılımları da bu çözüm yollarından sadece biri. Bu sebeple e-ticaret alanında daha kullanışlı ve ekonomik altyapı hizmetleri de giderek daha fazla çeşitleniyor.

Siz de eğer bu altyapılardan biri olan Shop PHP’yi kullanıyorsanız dijital mağazanızı yönetirken, Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde çok daha az zaman ve maliyet harcamanız mümkün olabilir. Bizim Hesap’ın pratik arayüzü, kolay kullanımı ve e-ticarette zaman gerektiren iş kalemleri ile ilgili olan çözümleri sizler için de pratik bir yöntem sunuyor.

Bizim Hesap ile Shop PHP E-Ticaret Yazılım Entegrasyonu

Shop PHP kullanan markaların entegrasyon işlemleri de Bizim Hesap ile mümkün oluyor. Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin tek bir ekran üzerinden ve eşzamanlı güncellenmesi mümkündür. Tek tek her ürün stoğunu ve fiyatını takip etmek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte ürünlerinizin satışı yapıldıktan sonra fatura kesme işlemini kolayca halledebilir, ürünün kargo durumunu da takip edebilirsiniz.

Shop PHP entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin yalnızca satış ve teslimat aşamalarını değil, iade ve iptal işlemlerini de çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. İşinizi kolaylaştıran Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Siz de e-ticarette daha fazla kazanmak, müşteri memnuniyetini korumak ve az zamanda daha çok iş yapmak istiyorsanız hemen Bizim Hesaplı olun. Bizim Hesap’ın ilk defa kullanacak olan müşterilerine sunduğu 30 günlük deneme süresi avantajından da şimdi faydalanın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin