sentos

Sentos Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sentos Entegrasyonu

Sentos altyapısını tercih eden e-ticaret markaları, BizimHesap ile ücretsiz olarak yapacağınız entegrasyon sayesinde çok daha az maliyetle fazla operasyon yükünden kurtuluyor.

e-Ticarette satış yapmak markaların zorunlu gereksinimlerinden biri haline gelmiş durumda. Küçük ya da orta ölçekli işletmelerin geniş kitlelere ulaşırken özellikle de pazarlama faaliyetlerini çok daha aza indirmek için dijital kanallar üzerinden satış yapması gerekiyor. Bunun içinde her markanın bir e-ticaret sitesine, bu konuda da yine daha az maliyet ile çözüm bulmak için bir e-ticaret altyapısına gereksinimi oluyor.

Sentos kullanımı kolay arayüzü ile çok kanallı satış yapan markaların tüm e-ticaret operasyonlarını tek bir ekran üzerinden görüntülemeyi sağlıyor. Gerçek zamanlı olarak yapılan işlemler sayesinde Sentos kullanıcılarının ayrı ayrı kontroller ile platformlar arasında gezinmesine gerek kalmıyor. Ayrıca akıllı fiyat robotu, çoklu kargo fişi oluşturma, otomatik sipariş onayı ve daha pek çok özelliği ile rekabette avantaj da sağlıyor.

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Sentos Entegrasyonu

Sentos ile entegre olabilen BizimHesap sayesinde e-ticaretteki muhasebesel faaliyetleriniz de çok daha kolaylaşıyor. Bizim Hesap sayesinde sipariş aldığınızda kolayca fatura oluşturabilir, iptal ve iade işlemlerinde de hızlıca aksiyon alabilirsiniz. Bununla birlikte yine BizimHesap entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini tek bir kontrol paneli üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde pratik bir şekilde işlemlerinizi yapabilmenize imkan tanıyan BizimHesap’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. iOS ve Android uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz. Siz de hemen BizimHesaplı olun, birçok özellik ve avantajdan yararlanmaya şimdi başlayın!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

sentos entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Sentos logosuna tıklayın.

sentos entegrasyon 2. adım

3. Sentos’e giriş yapın, sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Sentos ekibi ile paylaşın.

sentos entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.