qapera

Qapera Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Qapera entegrasyonu ne işe yarar?

Qapera, yeme içme sektöründe hizmet veren restoran,otel,catering, gıda üretimi yapan tesisler, kafe, bar gibi işletmeler için geliştirilmiş bir bulut tabanlı saas modelli envanter yönetim ve gıda üretim yazılımıdır. Yazılım, verimlilik ve karlılığı artırmak, maliyetleri düşürmek ve iş süreçlerini iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Restoranların envanterlerini gerçek zamanlı olarak analiz etmelerine ve böylece daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur.

Bizim Hesap & Qapera Entegrasyonu ne sunuyor?

Bizim Hesap - Qapera entegrasyonu ile Bizim Hesap hesabınızda bulunan tüm ürün, müşteri, kategori ve envanter seviyelerini otomatik olarak aktarabilirsiniz. Qapera üzerinde reçeteler ile üretim oluşturabilir ve üretim ile oluşan stok hareketlerinizi (hammadde, ürün) hem Qapera üzerinden takip edebilir hem de Bizim Hesap hesabınızda bu stok hareketlerinin otomatik olarak oluşmasını sağlayabilirsiniz. Tamamlanan siparişlerinizi kolaylıkla Bizim Hesaba aktarabilir ve faturalandırma süreçlerinizi başlatabilirsiniz. Bizim Hesap’ a gelen tüm tedarikçi faturaları aynı anda Qapera’ da gelecektir. Bu faturaları 1 defaya mahsus stok kartlarınız ile eşleştirmelisiniz, daha sonra aynı tedarikçiden gelen faturadaki ürünler otomatik olarak Qapera stokları ile eşleşecektir. Böylelikle fatura girişi yapma derdi ortadan kalkacaktır.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim hesap panelinizdeki sağ üst menüde bulunan hesap adınıza tıklayınız. Hesabım sekmesini seçin ve açılan ekrandaki Api Key kodunu kopyalayınız

qapera entegrasyonu

2. Sizin için oluşturulan bu API anahtarı bilgisini https://qapera.com panelinizde BizimHesap ayarları ekranına girerek entegrasyon sağlayabilirsiniz.

3. Qapera’da satışa başlamak için , tıklayın

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.