pttavm

PttAvm Entegrasyon Ayarları

PttAvm’de mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

PttAvm Entegrasyonu

Ticaret alanında her geçen gün artan bir rekabet söz konusu. Çok farklı ve geniş pazar yerlerinde yerinizi almak, markanızın görünür olmasını sağlamak için birden fazla platforma entegre olmak zorundasınız. Bunlardan biri de PttAvm oluyor.

Tıpkı diğer pazaryerleri gibi markanızın varlık gösterebileceği, ürünlerinizi satabileceğiniz PttAvm için de bir entegrasyon işlemi gerekiyor. Bu entegrasyon işlemi sayesinde de tek tek yapmanız ya da kontrol etmeniz gereken iş kalemlerini Bizim Hesap sayesinde tek bir kontrol merkezinde toplayabilirsiniz.

BizimHesap’ta PttAvm Pazaryeri Entegrasyonu

PttAvm entegrasyon işlemi sayesinde verilen siparişleri, kestiğiniz faturaları, kargoları, iadeleri ve hatta ürün stoklarını bile tek bir panel üzerinden yürütmeniz mümkün olacak. Bu sayede entegrasyon işlemi ile zamandan ve maliyetten büyük oranda tasarruf etmiş olacaksınız.

Birbirinden farklı e-Ticaret alt yapılarına sahip olan markaların hepsi için de entegrasyon işlemi mümkün. Hangi alt yapıya sahip olmanız fark etmeksizin PttAvm entegrasyonunu Bizim Hesap ile gerçekleştirebilirsiniz.

BizimHesap sayesinde yapabileceğiniz entegrasyon işlemi ürünlerinizin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilir, yeni ürünlerinizi tek bir panel üzerinden de aktarabilirsiniz. Her şeyi otomatik olarak yapacak olan bu sistem sayesinde fiyatlarınızı da tek tek güncellemenize gerek kalmıyor.

Sıkı bir takip ve yönetim sistemine kolayca sahip olmak istiyorsanız PttAvm pazaryeri entegrasyonu işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. Hem kolay hem de çok daha karlı olan bu sistem sayesinde siz de e-Ticarette çok daha fazla başarı elde edebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, PttAvm’de tanımlı mail adresiniz ile, Kategori Yöneticinize aşağıdaki şekilde bir mail gönderip, Api Hesabı açılması konusunda talepte bulunmanız ve size verilen bilgileri BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.