proticaret

ProTicaret Entegrasyonu Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Proticaret Entegrasyonu

Giderek artan online satın alma davranışları sebebiyle bugün, büyük ya da küçük pek çok marka dijitalde yerini alıyor. Bunu yaparken de hazır e-Ticaret altyapılarını daha çok tercih ediyor. Hazır e-Ticaret altyapılarından biri olan Proticaret pek çok iş kalemini kolayca halletmenizi sağlıyor; web sitenizin hazır bir altyapısı olması, tasarımını temalar arasından seçebilmeniz, ürün entegrasyonlarını kolayca yapabilmeniz zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Bizim Hesap ile Proticaret Entegrasyonunun Faydaları

Bizim Hesap, Proticaret entegrasyonu ile pek çok muhasebe işleminizi daha kolay bir hale getiriyor. Kullanımı kolay ve basit arayüzü sayesinde gerçekleştirmeniz gereken iş kalemlerini zahmetsizce yerine getirebiliyorsunuz. Bizim Hesap ile yapacağınız entegrasyon işlemi sayesinde ürünlerinizin güncel stok bilgisini öğrenebilir, her yerdeki satış işlemlerini takip edebilir, fatura kesim işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, kargo, teslimat ve iade süreçlerini kontrol edebilirsiniz. Zaman ve maliyetten tasarruf ederek, müşteri memnuniyetini artırarak ciddi bir rekabet gücü elde edebileceğiniz e-Ticarette en iyi performansı sağlamak için teknolojinin en son gelişmelerini Bizim Hesap ile yakalayabilirsiniz. Kolayca entegre işlemini gerçekleştirerek Proticaret altyapısına sahip olan web siteniz için çok daha pratik bir şekilde iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 30 günlük deneme süresi ile siz de hemen Bizim Hesap’a geçin!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında ProTicaret logosuna tıklayın.

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.