prestashop

Prestashop Entegrasyon Ayarları

PrestaShop’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

PrestaShop Entegrasyonu

En çok kullanılan e-Ticaret altyapılarından biri olan PrestaShop kullanıyorsanız BizimHesap ile sağlayacağınız entegrasyon işlemi ile muhasebe işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kolay kurulumu, farklı tema seçenekleri, birçok modül seçeneği ile açık kaynak yazılıma sahip olan PrestaShop ile e-Ticarette kendi markasını oluşturmak isteyenler için pek çok avantaj bulunuyor. Fransa’da bir bilim okulundaki öğrencilerin projesi olarak ortaya çıkan PrestaShop’un bugün ise 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.

BizimHesap ile PrestaShop Entegrasyonunun İşletmelere Olan Faydaları

E-ticarette yer almak için iyi bir altyapıya ve rekabet için gereken entegrasyonlara her zaman ihtiyacınız olacaktır. Bu açıdan bakıldığında PrestaShop pek çok markanın ihtiyacını karşılayabiliyor. Hazır e-Ticaret altyapısı sunmasının yanı sıra N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi büyük pazar yerleri ile entegrasyonu da sağlayabiliyor.

Ürünlerinizin girişini yapmak, büyük pazaryerlerinde de varlık göstererek satışlarınızı daha çok artırmak için iyi bir altyapı seçiminden sonra muhasebe işlemlerinizi de dikkatle yönetmeniz gerekiyor. Bu noktada ise BizimHesap PrestaShop entegrasyonu sayesinde işleriniz çok daha kolay bir hale gelebiliyor.

Tüm siparişlerinizi tek bir panel üzerinden kontrol etmek, fatura kesim işlemlerini halletmek, güncel stok bilgilerini görüntülemek, bir siparişin teslimatını ya da iadesini takip etmek için ihtiyacınız olan tek şey BizimHesap ile PrestaShop Entegrasyonu!

Tüm siparişlerinizi hızlıca kontrol edip zamandan ve maliyetten kazanmak için siz de hemen BizimHesap’ın 14 günlük deneme süresinden faydalanabilirsiniz!

1. PrestaShop mağazanızın yönetim paneline giriş yapın.

prestashop entegrasyon 1. adım

2. Sol menüde bulunan Gelimiş Parametreler‘ın üzerine gelin ve açılan menüden Web Servisi‘ne tıklayın.

prestashop entegrasyon 2. adım

3. Açılan Web Servisi sayfasındaki Prestashop web servisini etkinleştir‘i EVET olarak seçin ve sağ üstte bulunan Yeni web servis anahtarı ekle butonuna tıklayın.

prestashop entegrasyon 3. adım

4. Açılan Web Servis Hesapları sayfasındaki Oluştur! butonuna tıklayın ve altta Görüntüle (GET) altında bulunan bütün servisleri aktif hale getirin.

prestashop entegrasyon 4. adım

5. Şimdi sayfanın en alt kısmına gidip sağ tarafta bulunan Kaydet butonuna tıklayın.

prestashop entegrasyon 5. adım

6. Oluşturulan Anahtar bilgisini ve site adresinizi yukarıda PrestaShop Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan Api Anahtarı ve Site Adresiniz alanlarına girin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.