prapazar

PraPazar Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Prapazar Entegrasyonu

Günümüzde bir işletmenin ne kadar büyük olduğu bile fark etmeksizin pazaryerlerinde yerini alması gerekiyor. Çok geniş bir kitleye erişebilen, pek çok insanın kullanıcı davranışları açısından bakıldığı zaman farklı sebeplerle tercih ettiği pazaryerlerinde işletmenizin yer alması daha fazla satış yapabilmeniz anlamına geliyor.

Prapazar da iş yükünü hafifletmek isteyen işletmelerin kullandığı bulut tabanlı bir yazılım ve Bizim Hesap ile kolayca entegre edilebilir. Böylelikle mağazanıza ait olan bütün işlemleri tek bir yönetim paneli üzerinden takip edebilir ve kolaylıkla işlerinizi yürütebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Prapazar Entegrasyonunun Faydaları

Müşterilerinizin memnuniyetleri satışlarınızı etkileyecek en temel kriterlerden biridir. Bu sebeple de ürün stok bilgilerinizin, fiyat bilgilerinizin güncel olması da kritik bir öneme sahiptir. Bizim Hesap sayesinde ürün bilgilerinizin tümüne tek bir panel üzerinden ulaşıp yönetebilirsiniz.

Ürün ve stok bilgilerinin haricinde Bizim Hesap sayesinde kolayca e-fatura oluşturmanız mümkün. Satış yapmanız halinde hemen fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün iptali ya da iadesi söz konusu olduğu zaman fatura iptalini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bizim Hesap Prapazar entegrasyonu size dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden işlerinizi yönetme imkanı da sunuyor. Bizim Hesap’ın iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet olan her yerden yönetim paneline erişim sağlayabilirsiniz.

Siz de işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız rakiplerine göre fiyat avantajını elinde tutan ve en uygun maliyet ile onlarca çözümü sunan Bizim Hesap ile Prapazar entegrasyonunu şimdi yapın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

prapazar entegrasyon 1

2. Açılan Ayarlar sayfasında PraPazar logosuna tıklayın.

prapazar entegrasyon 2

3. PraPazar’a giriş yapın, sizin için oluşturulmuş olan API şifresini PraPazar ekibi ile paylaşın.

prapazar entegrasyon 3

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.