Platinmarket Banner

PlatinMarket E-Ticaret Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket Entegrasyonu

2004 yılından bu yana KOBİ’ler için e-ticaret altyapı hizmeti veren PlatinMarket ile Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap entegrasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PlantinMarket, 0 mobil uyumlu olan e-ticaret altyapısı ile küçük ve orta ölçekteki işletmeler için hizmet veriyor. Ürünlerinizi dijital kanallar üzerinden satabilmek üzere ihtiyacınız olan sanal mağaza ihtiyacınızı karşılıyor. Ürüne özel SEO çalışmaları, profesyonel CSS kodlamaları, dijital asistan ve 0 mobil uyum gibi avantajlar sunan PlatinMarket altyapısını Bizim Hesap ile kolayca entegre de edebilirsiniz.

Bizim Hesap ile PlatinMarket Entegrasyonunun Faydaları

Bizim Hesap kullanımı kolay arayüzü ile dijital satış süreçlerinizin çok daha hızlı bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunacak. İnternet sitenizdeki ürünlerin stok ve fiyat bilgilerini, verilen siparişlerin durumunu, kargo takibini, iptal ve iade süreçlerini Bizim Hesap ile yönetebilmeniz mümkün.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde de dilediğiniz zaman internet olan her yerden panele erişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle de işlerinizi dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Bizim Hesap kullanımı kolay arayüzü sayesinde çok az vakit harcayarak çok fazla işlem yapmanızı da sağlayacaktır.

Müşteri memnuniyetinin birincil öneme sahip olduğu dijital satış kanallarında ana işinize odaklanmak için Bizim Hesap entegrasyonu ile siz de rahat edebilirsiniz. PlatinMarket entegrasyonunu yaparak tüm muhasebesel işlemlerinizi kolayca çözebilir, iş yükünden, personel masrafından tasarruf edebilirsiniz.

İşinizi daha hızlı bir şekilde yönetmek ve büyütmek için siz de hemen Bizim Hesap ile PlatinMarket entegrasyonunu tamamlayın!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

PlatinMarket entegrasyon ayarları için tıklayınız.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin