opencart

Opencart Entegrasyon Ayarları

OpenCart’da hesabınız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opencart Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinin en çok tercih edilen altyapılarından biri olan Opencart ile siz de e-Ticaretteki satışlarınızı artırabilir, daha fazla kazanç elde edebilir ve daha geniş bir potansiyel hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Açık kaynak kodlu bir altyapı olan Opencart özellikle de çok geniş bir ürün gamına sahip olan e-Ticaret siteleri için oldukça iyi çözümler sunabiliyor. Sınırsız sayıda ürün ekleyebilmenize olanak tanıyan, SSL sertifikasına sahip olan e-Ticaret siteniz sayesinde ürün gamınızı daha fazla genişletmeniz de mümkün oluyor.

BizimHesap ile Opencart Entegrasyonu Oldukça Kolay

BizimHesap ile Opencart entegrasyonunu yapmak da oldukça kolay. Satışlarınızı artırmak kadar onları yönetmeniz de önemli olduğu için BizimHesap ile yapacağınız Opencart entegrasyonu sonucunda bütün siparişlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Tek panel üzerinden hangi ürünlerin satıldığını, kargolandığını, ürünlere ait olan faturaları ya da iadeleri görebilirsiniz. Bunun dışında stok bilgilerinize de güncel olarak erişebileceğiniz için, müşteri memnuniyetini olumsuz etkilemeyecek şekilde ürünlerinizle ilgili güncellemeleri geç kalmadan yapabilirsiniz.

Milyonlarca insanın pek çok ihtiyacı için alışveriş yaptığı başlıca kaynaklar olan e-Ticaret siteleri içindeki rekabette gücü elinizde tutmak ve daha fazla kişiye erişmek için hem doğru bir altyapıya hem de doğru bir yönetime ihtiyacınız olacak. Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak olan Bizim Hesap ile tüm e-Ticaret sürecini çok daha doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Siz de hemen BizimHesap’ı tercih edin ve süreci zahmetsiz yönetin.

1. Entegrasyon tanımı için gerekli olan dosyayı bilgisayarınıza indirin.

2. OpenCart yönetim paneline giriş yapın.

3. Sol menüde bulunan Eklentiler ve ardından Eklenti Yükle‘ye tıklayın. Yükle butonuna basıp açılan ekranda indirdiğiniz bizimhesap.ocmod.zip isimli dosyayı seçin ve yükleyin.

opencart entegrasyon 1

4. Sol menüde bulunan Sistem > Kullanıcılar > API’ye tıklayın.

5. Açılan ekranda sağ üstte bulunan + butonuna tıklayıp yeni bir API tanımı yapın.

6. Eğer tanımlı API kaydınız varsa düzenle butonuna basıp BizimHesap için gerekli olan IP tanımlarını yapmak için 7 adımdaki işlemleri yapın.

opencart entegrasyon 2

7. Açılan API tanım formunda bulunan API Adı alanına bir isim girin, Oluştur butonuna basın ve Durumu Açık olarak seçin.

opencart entegrasyon 3

8. IP Adresleri tabına tıklayın ve BizimHesap için gerekli olan IP’leri ekleyin ve sağ üstte bulunan Kaydet butonuna tıklayın.

92.45.69.162
104.46.42.85
23.97.166.57
23.97.132.227
23.97.133.76
31.210.70.146

opencart entegrasyon 4

9. Oluşturulan API Anahtarı ve OpenCart site adresinizi yukarıda OpenCart Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alanlara giriniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.