omni e-ticaret

Omni E-Ticaret Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Omni E-Ticaret Entegrasyonu

Omni e-Ticaret altyapısı ile web sitesi sahibi olup dijital kanallar üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. BizimHesap ile Omni e-Ticaret entegrasyonunu sağlayarak da iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Farklı paketlerde üyelikler ile altyapı hizmeti sunan Omni hem B2B tarafta hem de B2C tarafta ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyor. Yalnızca ürünlerinizin satışa sunulabileceği bir sanal mağaza sağlamakla kalmayıp mailing, gelişmiş SEO ayarları, Google pazarlama entegrasyonu gibi pek çok araçtan faydalanmanızı da sağlıyor.

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Omni E-Ticaret Entegrasyonu

Dijital satış için gerekli olan Omni ile sanal mağazanızı zahmetsizce açabilir ve ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. BizimHesap ile entegrasyonu sağlayarak da dijital satıştaki iş yükünüzü hafifletebilir ve ana işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

E-ticaret yaparken ürünlerinizin güncel bilgilere sahip olması, sipariş takibi, satış sonlanana kadar takip etmek oldukça kritik bir öneme sahip bulunuyor. Müşterilerinizin kolayca satın alması söz konusu olduğu gibi satın almadan kolayca vazgeçebilmesi de mümkün.

BizimHesap sayesinde tek bir panel üzerinden ürün stok ve fiyat bilgilerini güncelleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, satın alma tamamlandıktan sonra hızlıca fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte satıştan sonra siparişin takibini yapabilir ve iptal ya da iade işlemlerinde de hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışan BizimHesap mobil uygulaması ile dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabileceğiniz BizimHesap sayesinde siz de daha hızlı aksiyon alabilir, daha fazla kazanabilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

omni e-ticaret entegrasyon 1

2. Açılan Ayarlar sayfasında Omni E-Ticaret logosuna tıklayın.

omni e-ticaret entegrasyon 2

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

omni e-ticaret entegrasyon 3

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.