Omnieticaret Banner

Omni E-Ticaret Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Omni E-Ticaret Entegrasyonu

Omni e-ticaret altyapısı ile web sitesi sahibi olup dijital kanallar üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bizim Hesap ile Omni e-ticaret entegrasyonunu sağlayarak da iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Farklı paketlerde üyelikler ile altyapı hizmeti sunan Omni hem B2B tarafta hem de B2C tarafta ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyor. Yalnızca ürünlerinizin satışa sunulabileceği bir sanal mağaza sağlamakla kalmayıp mailing, gelişmiş SEO ayarları, Google pazarlama entegrasyonu gibi pek çok araçtan faydalanmanızı da sağlıyor.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Omni E-Ticaret Entegrasyonu

Dijital satış için gerekli olan Omni ile sanal mağazanızı zahmetsizce açabilir ve ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Bizim Hesap ile entegrasyonu sağlayarak da dijital satıştaki iş yükünüzü hafifletebilir ve ana işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

E-ticaret yaparken ürünlerinizin güncel bilgilere sahip olması, sipariş takibi, satış sonlanana kadar takip etmek oldukça kritik bir öneme sahip bulunuyor. Müşterilerinizin kolayca satın alması söz konusu olduğu gibi satın almadan kolayca vazgeçebilmesi de mümkün.

Bizim Hesap sayesinde tek bir panel üzerinden ürün stok ve fiyat bilgilerini güncelleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, satın alma tamamlandıktan sonra hızlıca fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte satıştan sonra siparişin takibini yapabilir ve iptal ya da iade işlemlerinde de hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışan Bizim Hesap mobil uygulaması ile dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabileceğiniz Bizim Hesap sayesinde siz de daha hızlı aksiyon alabilir, daha fazla kazanabilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin