novadan

Novadan Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Novadan Entegrasyonu

Eczacılara özel bir pazaryeri olan Novadan ile siz de satışlarınızı artırabilir, aradığınız ürünleri çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Novadan, eczacılara özel olan bir pazaryeridir. Burada, insanlar ve hayvanlar için reçeteli olarak satılan ilaçların haricindeki tüm ürünlerin satışı yapılabiliyor. Besin takviyeleri, vitaminler, kozmetik sınıfında yer alan bazı ürünlerin satışını Novadan ile yapabilmek mümkün oluyor.

Hem alım hem satım hem de takas özelliği bulunan Novadan’da eczacılar eğer isterse stoklarında fazlaca bulunan ancak miadı yaklaşmış olan ürünleri aynı şartlara sahip olan başka ürünlerle takas edebilme şansı da bulabiliyor.

Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Novadan Entegre

Bizim Hesap ile daha fazla kazanç elde etmenizi, hem satışta daha hızlı olmanızı hem de almak istediğiniz ürünlerle ilgili olarak piyasa araştırması yapabilmenizi sağlayan Novadan ile entegrasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Hesap sayesinde satış işlemi yaptığınız anda fatura oluşturabilir, ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini güncelleyebilir, sipariş takibini ve iptal ya da iade işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz entegrasyon hizmeti ile Bizim Hesap size büyük bir kolaylık sağlar. Üstelik iOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman internet erişimi olan her yerden yönetim paneline ulaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü, sunduğu sayısız avantaj ve uygun maliyeti ile 30 günlük deneme süresi imkanı da sunan Bizim Hesap ile hemen siz de Novadan ve ihtiyacınız olan diğer tüm entegrasyonları ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında Novadan logosuna tıklayın.

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.