novadan

Novadan Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Novadan Entegrasyonu

Eczacılara özel bir pazaryeri olan Novadan ile siz de satışlarınızı artırabilir, aradığınız ürünleri çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Novadan, eczacılara özel olan bir pazaryeridir. Burada, insanlar ve hayvanlar için reçeteli olarak satılan ilaçların haricindeki tüm ürünlerin satışı yapılabiliyor. Besin takviyeleri, vitaminler, kozmetik sınıfında yer alan bazı ürünlerin satışını Novadan ile yapabilmek mümkün oluyor.

Hem alım hem satım hem de takas özelliği bulunan Novadan’da eczacılar eğer isterse stoklarında fazlaca bulunan ancak miadı yaklaşmış olan ürünleri aynı şartlara sahip olan başka ürünlerle takas edebilme şansı da bulabiliyor.

Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Novadan Entegre

BizimHesap ile daha fazla kazanç elde etmenizi, hem satışta daha hızlı olmanızı hem de almak istediğiniz ürünlerle ilgili olarak piyasa araştırması yapabilmenizi sağlayan Novadan ile entegrasyon gerçekleştirebilirsiniz. BizimHesap sayesinde satış işlemi yaptığınız anda fatura oluşturabilir, ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini güncelleyebilir, sipariş takibini ve iptal ya da iade işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz entegrasyon hizmeti ile BizimHesap size büyük bir kolaylık sağlar. Üstelik iOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman internet erişimi olan her yerden yönetim paneline ulaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü, sunduğu sayısız avantaj ve uygun maliyeti ile 14 günlük deneme süresi imkanı da sunan BizimHesap ile hemen siz de Novadan ve ihtiyacınız olan diğer tüm entegrasyonları ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

novadan entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Novadan logosuna tıklayın.

novadan entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

novadan entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.