n11 pro

N11Pro Entegrasyon Ayarları

N11Pro’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

N11 Pro Entegrasyonu

B2B firmalar için satış hacimlerini artıracak bir platform olan N11 Pro’da yerinizi almaya hazırsanız hemen başlayalım.

Satışlarınızın artması ve toptan satış işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilmek için BizimHesap sayesinde entegrasyon işlemlerinizi tamamlayarak siz de N11 Pro’da yerinizi alabilirsiniz. Tüm siparişlerinizle ilgili durum güncellemesini rahatça kontrol etmenize olanak sağlayan pazaryeri entegrasyonu yazılımları ile ayrı ayrı uğraşmanız gerekmiyor.

BizimHesap sayesinde teknolojinin size sağlayacağı tüm kolaylığa tek panel üzerinden erişebilirsiniz. Güncel sipariş durumu, satışlarınız, fatura ve nakliye bilgilerini BizimHesap ile N11 Pro platformu arasında kurulacak olan entegrasyon sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

Satışlarınızın çoğalması, marka bilinirliğinizin artması, daha büyük bir Pazar yerinde yer alarak üretim hacminizin genişlemesi gibi pek çok avantajı kullanmak için N11 Pro’da yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz. Üstelik tek panel üzerinden siparişten teslimata kadar tüm aşamaları kontrol edebilecek olduğunuz için zamandan ve maliyetten kazanmanızı da sağlayabiliriz.

N11 Pro Entegrasyonu BizimHesap ile Çok Kolay

BizimHesap’ın kolay kullanımı ve güncel teknolojisi sayesinde gerekli olan adımları tamamlayarak N11 Pro Entegrasyonunuzu kolayca halledebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise N11 Pro üzerinden yapacağınız tüm satış işlemlerini adım adım ve kolayca takip edebilirsiniz.

Siz de dijital pazaryerlerinin getirisi olan büyük kazanımlar ile daha fazla büyümek istiyorsanız Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde entegrasyon işlemlerinizi hemen tamamlayabilir ve kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

1. N11Pro mağazanıza giriş yapın.

2. Sağ üst menüde bulunan Hesabım‘ın üzerine gelin ve açılan menüden Hesabım‘a tıklayın.

n11pro entegrasyon 1

3. Açılan sayfada, üstteki Mağaza‘ya tıklayın ve ardından sağ tarafta bulunan API Hesap Yönetimi‘ne tıklayın. Açılan ekrandaki YENİ HESAP OLUŞTUR butonuna tıklayın.

n11pro entegrasyon 2

4. Hesap oluşturduktan sonra ekranda görünen API Anahtarını, yukarıda N11Pro Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alana giriniz.

n11pro entegrasyon 3

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.