n11

N11 Entegrasyon Ayarları

N11’de mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

N11 Entegrasyonu

E-ticarette önemli bir yer tutan pazar yerlerinden faydalanmak için entegrasyon yazılımları ile markanızın entegre olmasını sağlamanız gerekiyor. Sipariş aşamasından teslimine kadar her adımını tek tek kontrol edemeyeceğiniz ürünlerin takibinin kolaylaşması iş yükünüzü büyük ölçüde azaltacaktır.

E-ticaret dendiği zaman akla gelen en büyük pazar yerlerinden biri olan N11 için de durum aynı. Pazar yeri entegrasyonları sayesinde siparişleri, kargo takibini, teslimat bilgisini takip etmeniz tek panel üzerinden gerçekleşir. Bunun için BizimHesap - N11 Entegrasyonunu kullanarak hem zamandan hem de maliyetten yana ciddi bir kazanım sağlamış olursunuz.

BizimHesap - N11 Entegrasyonu sayesinde ürünlerin satılmasından teslimine kadar olan süreci çok rahat takip edebileceğiniz gibi stok bilginizin de otomatik olarak güncellenmesi kolaylığını yaşayabilirsiniz. Satılan ya da iadesi yapılan ürünler sisteme otomatik olarak işlendiği için manuel bir stok takibine ihtiyacınız kalmaz. Her türlü iş kaleminin otomatik olarak gerçekleştirilmesi sayesinde fatura takibiniz de kolaylaşır. Faturaların hazırlanması ve satış için gerekli olan bilgileri ihtiva etmesi de yine entegrasyon sayesinde otomatik olarak gerçekleşir.

N11 Entegrasyonu BizimHesap ile Çok Kolay

Kullanıcı paneli üzerinden eksiksiz ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz entegrasyon işlemlerinde size daha pratik bir fayda sağlamak için BizimHesap her zaman yanınızda! Kullanacağınız Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan N11’de yerinizi almanıza yardımcı oluyoruz. Kullanımı kolay ve anlaşılır olan BizimHesap paneli üzerinden siz de gerekli olan basit adımları tamamlayarak entegrasyon işleminizi hemen gerçekleştirebilir ve daha çok kazanabilirsiniz.

1. N11 mağazanıza giriş yapın.

2. Sağ üst menüde bulunan Hesabım‘ın üzerine gelin ve açılan menüden API Hesapları‘na tıklayın.

n11 entegrasyon 1

3. Açılan API Hesapları sayfasındaki Yeni Hesap Oluştur butonuna tıklayın.

n11 entegrasyon 2

4. API Hesap bilgileriniz N11 Mağazanızın kayıtlı olduğu e-posta adresinize gönderilecektir.

Lütfen e-posta ile gönderilen API Anahtarınızı ve Şifrenizi yukarıda N11 Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan API ANAHTARI ve API ŞİFRESİ alanına girin.

n11 entegrasyon 3

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.