Morhipo

Morhipo Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Morhipo Entegrasyonu

E-ticarette sadece bir web sitenizin olmasından çok daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Her geçen gün artan e-ticaret alışkanlıkları sayesinde rekabet de çok fazla artıyor. Bu sebeple de e-ticaret sitenizin ürünlerinin daha çok satılması süreci de çok iyi bir şekilde yönetmeniz gerekiyor.

Morhipo’da ürünlerinizi satmak için süreci karmaşık ve zor yollardan yönetmeniz gerekmiyor. Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile yapacağınız Morhipo entegrasyonu sayesinde pazaryerinin avantajlı dünyasında kolay bir yönetimde bulunmanız mümkün.

Bizim Hesap ve Morhipo Entegrasyonunun Sağladığı Avantajlar

Bizim Hesap ile gerçekleştireceğiniz entegrasyon sayesinde ürünlerinin stok ve fiyat bilgilerinin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede stoklarınızda kalmamış ürünlerin sipariş edilmesini ya da yanlış fiyatlar üzerinden satın alma işleminin gerçekleşmesini de engellemiş olursunuz. Böylelikle müşteri memnuniyetini de artırabilirsiniz

Morhipo entegrasyonu sayesinde ürün satışı gerçekleştikten sonra faturasını kesebilir, kargo ve teslimat sürecini takip edebilirsiniz. Alıcının ürünü iade etmesi halinde ise fatura iptal işlemini de aynı derecede kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri Bizim Hesap ile tek panel üzerinden yapabilir ve zamandan kazanabilirsiniz.

Şık tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde Bizim Hesap’ta tüm işlemleri hiç zorlanmadan yerine getirebilirsiniz. 30 günlük deneme süresi boyunca memnun kalmadığınız takdirde kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Uzman ve profesyonel ekibi sayesinde kolayca gerçekleştirebileceğiniz entegrasyon işlemi ile rakiplerinizin karşısında avantaj elde edebilirsiniz. Hemen Bizim Hesaplı olun ve e-ticaret süreçlerinizi zahmetsizce çözün.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Morhipo tedarikçi sistemine erişim sağlayabilmeniz için Morhipo tarafından tanımlanacak “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilgileri ile kimlik doğrulaması yapabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin