kronos teknoloji

Kronos Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kronos Entegrasyonu

Kronos ile e-Ticarette kolayca internet sitenizi oluşturup dijital satış yaparak kazancınızı artırabilir, BizimHesap ile entegrasyon sağlayarak mağazanızı çok daha kolay yönetebilirsiniz.

E-ticarette artık hızlı aksiyon almanın yanı sıra olabildiğince pratik çözümler ile iş yükünüzü de hafifletmelisiniz. Bunun için de hazır e-Ticaret altyapı hizmeti sunan Kronos ile internet sitenizi kolayca oluşturarak ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

BizimHesap ile Kronos Entegrasyonu

BizimHesap sayesinde Kronos altyapısına sahip olan siteniz için entegrasyon sağlayabilirsiniz. Dijital satış kanalları üzerinden çok daha hızlı bir şekilde oluşturulan siparişler ve satın alma işlemleri için gerekli olan muhasebesel süreci BizimHesap’ın kullanımı kolay yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.

İnternet siteniz ile entegrasyonu sağlanan BizimHesap basit bir arayüze sahiptir. Ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini güncellemek, siparişlerin takibini yapmak, satış sonrası hızlıca fatura oluşturmak, siparişin kargo teslimatını, iptal ya da iade süreçlerini izlemek tek panel üzerinden mümkün. Üstelik her işlem için yalnızca birkaç tıklama ile süreci yönetebilirsiniz.

BizimHesap, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet olan her yerden panele erişmenizi de sağlıyor. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirmek için dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz.

BizimHesap ile Kronos entegrasyonu sağlayarak hem zamandan hem maliyetten hem de iş yükünden tasarruf edebilirsiniz. Siz de daha hızlı ve daha çok kazanmak için hemen entegrasyon işlemini tamamlayın!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

kronos entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Kronos logosuna tıklayın.

kronos entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

kronos entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.