Kronos Banner

Kronos Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kronos Entegrasyonu

Kronos ile e-ticarette kolayca internet sitenizi oluşturup dijital satış yaparak kazancınızı artırabilir, Bizim Hesap ile entegrasyon sağlayarak mağazanızı çok daha kolay yönetebilirsiniz.

E-ticarette artık hızlı aksiyon almanın yanı sıra olabildiğince pratik çözümler ile iş yükünüzü de hafifletmelisiniz. Bunun için de hazır e-ticaret altyapı hizmeti sunan Kronos ile internet sitenizi kolayca oluşturarak ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Kronos Entegrasyonu

Bizim Hesap sayesinde Kronos altyapısına sahip olan siteniz için entegrasyon sağlayabilirsiniz. Dijital satış kanalları üzerinden çok daha hızlı bir şekilde oluşturulan siparişler ve satın alma işlemleri için gerekli olan muhasebesel süreci Bizim Hesap’ın kullanımı kolay yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.

İnternet siteniz ile entegrasyonu sağlanan Bizim Hesap basit bir arayüze sahiptir. Ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini güncellemek, siparişlerin takibini yapmak, satış sonrası hızlıca fatura oluşturmak, siparişin kargo teslimatını, iptal ya da iade süreçlerini izlemek tek panel üzerinden mümkün. Üstelik her işlem için yalnızca birkaç tıklama ile süreci yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet olan her yerden panele erişmenizi de sağlıyor. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirmek için dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Kronos entegrasyonu sağlayarak hem zamandan hem maliyetten hem de iş yükünden tasarruf edebilirsiniz. Siz de daha hızlı ve daha çok kazanmak için hemen entegrasyon işlemini tamamlayın!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin