Insoplus Banner Logo

İnsoplus Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnsoplus Entegrasyonu

E-ticarette yerini alan markaların pek çoğu birbirinden farklı modeller üzerinde kurulu oluyor. Değişen ihtiyaçlar karşısında artan taleplere yeni bir rekabet alanı doğuruyor ve markaların dijitalde hayat bulmasına yardımcı olan pek çok altyapı da ortaya çıkıyor.

Ancak hangi altyapıya sahip olmanız fark etmeksizin her zaman yapmak zorunda olduğunuz bazı iş kalemleri de bulunuyor. Ürünlerinizin stoklarından başlayarak teslimat ya da iptaline kadar olan süreçte yapacaklarınız için de Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap işinizi kolaylaştırıyor.

Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ve İnsoplus Entegrasyonu

İnsoplus entegrasyonu sayesinde siz de işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Sitenize eklediğiniz ürünlerin stoklarını kontrol etmek, fiyatlarını güncellemek gibi manuel işlemlerin pek çoğu tek bir ekran üzerinden gerçekleşir. Böylelikle stoğu bitmiş ürünleriniz için sipariş oluşturulması ya da yanlış fiyatlar gibi durumlarla karşılaşmaz ve müşteri memnuniyetini koruyabilirsiniz.

Bununla birlikte Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde ürünlerin satıldıktan sonra faturalarının kesilmesi, kargo takip süreci, teslimatı gibi aşamaları da tek bir panel üzerinden görüntülemeniz mümkün. Herhangi bir sorun çıkması halinde siparişin iptal edilmesi halinde ise fatura iptali ve iade süreçlerini de yine Bizim Hesap paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Kolay ve şık arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz Bizim Hesap sayesinde İnsoplus entegrasyonunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 30 günlük deneme süreci boyunca Bizim Hesap avantajlarını test edebilirsiniz, memnun kalmazsanız iptal edebilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun ve e-ticaret süreçlerinin önemli bir kısmını rahatlıkla yürütün.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin