Imagaza Banner Logo

iMağaza Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

iMağaza Entegrasyonu

E-ticaret dünyasının gelişen ihtiyaçları için birçok farklı seçenek ile tanışmak mümkün. Bunların başında da farklı altyapılar geliyor. Hangi altyapıyı seçerseniz seçin ihtiyacınız olan entegrasyon işlemini ise Bizim Hesap sizin için kolayca hallediyor.

Ürünlerinizin stok takibini yapmak, fiyat güncellemelerini kolayca halletmek, fatura kesmek, kargo ve iade süreçlerini yönetmek için yapmanız gereken tek şey Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile kullandığınız e-ticaret paketinin entegrasyon işlemini gerçekleştirmek. Bu sayede tek panel üzerinden birçok farklı konudaki kontrolü sağlayabilirsiniz.

Bizim Hesap, kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolayca halletmenize olanak tanır. Bu sayede sitenizden satılan her ürün için gereken takip işlemlerini de zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede iş gücünü azaltarak zamandan olduğu gibi maliyetten de tasarruf etmeniz mümkün olur

Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile iMağaza Entegrasyonu

iMağaza entegrasyonu için Bizim Hesap ile iletişime geçmeniz ve gerekli olan bilgileri yollamanız yeterli. Sizin için çalışan uzman ekibimiz entegrasyonun ardından da ihtiyacınız olan desteği size sağlamak için her zaman yanınızda.

Ürünlerinizin takip işlemleri için her adımı kolayca kontrol etmek ve gerekli olan desteği almak için Bizim Hesap’ın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. İlk 30 günlük deneme süresinin sonunda memnun kalmadığınız takdirde hiçbir şarta bağlı olmadan bırakabilirsiniz.

E-ticaret dünyasının gelişen dinamiklerine ayak uyduran bir yapı sayesinde siz de hiç zorlanmadan işlerinizi yerine getirebilirsiniz. E-ticarette kazanan olmayı ve daha fazla kazanırken maliyetlerinizi de düşürmeyi istiyorsanız hemen siz de Bizim Hesaplı olun.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin