Ikampus Banner

İKampüs Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

iKampüs Entegrasyonu

İster bir işletme ister bir kurum ya da kuruluş olsun; yönetim için zamandan tasarruf etmek maliyetten de tasarruf etmek anlamına geliyor. En fazla zamanı ise yönetim işlerinin aldığı düşünülürse bu kanallarda rahatlatacak, pratik ve çağın teknolojisine uyumlu olan araçlar kullanmak iş yükünüzü hafifletecektir. Bu da hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlayacaktır.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile iKampüs Entegrasyonu

Bizim Hesap da tam olarak bu konuda iKampüs kullanan müşterilerine yardımcı oluyor. Basit ve kolay adımlardan oluşan Bizim Hesap iKampüs entegrasyonu sayesinde siz de ön muhasebe dahilindeki bütün işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Bütün gelir ve gider kalemleriniz için ayrı ayrı yönetim panelleri üzerinden işlem yapmak yerine tüm mali yönetiminizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz. Ana okulu ve kreşlerden üniversiteye kadar her basamakta, her öğrenciye ve ihtiyaca göre farklılık gösteren fiyatlandırmaların kontrolünü Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde kolayca yönetebilir, pratik bir şekilde e-fatura oluşturabilirsiniz.

Bizim Hesap sayesinde dilediğiniz yerden işlemlerinizi yönetmeniz de mümkün. Hem iOS hem de Android uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde internet olan her yerden panele erişim sağlayabilir ve dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi dilediğiniz yerden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

30 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca kullanarak test edebileceğiniz Bizim Hesap, rakiplerine kıyasla sağladığı birçok özelliğin yanında uygun bir maliyet avantajına da sahip bulunuyor. Siz de hemen Bizim Hesap’lı olun, rahat edin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin