ikampüs

iKampüs Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

iKampüs Entegrasyonu

İster bir işletme ister bir kurum ya da kuruluş olsun; yönetim için zamandan tasarruf etmek maliyetten de tasarruf etmek anlamına geliyor. En fazla zamanı ise yönetim işlerinin aldığı düşünülürse bu kanallarda rahatlatacak, pratik ve çağın teknolojisine uyumlu olan araçlar kullanmak iş yükünüzü hafifletecektir. Bu da hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlayacaktır.

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile iKampüs Entegrasyonu

BizimHesap da tam olarak bu konuda iKampüs kullanan müşterilerine yardımcı oluyor. Basit ve kolay adımlardan oluşan BizimHesap iKampüs entegrasyonu sayesinde siz de ön muhasebe dahilindeki bütün işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Bütün gelir ve gider kalemleriniz için ayrı ayrı yönetim panelleri üzerinden işlem yapmak yerine tüm mali yönetiminizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz. Ana okulu ve kreşlerden üniversiteye kadar her basamakta, her öğrenciye ve ihtiyaca göre farklılık gösteren fiyatlandırmaların kontrolünü BizimHesap entegrasyonu sayesinde kolayca yönetebilir, pratik bir şekilde e-fatura oluşturabilirsiniz.

BizimHesap sayesinde dilediğiniz yerden işlemlerinizi yönetmeniz de mümkün. Hem iOS hem de Android uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde internet olan her yerden panele erişim sağlayabilir ve dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi dilediğiniz yerden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

14 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca kullanarak test edebileceğiniz BizimHesap, rakiplerine kıyasla sağladığı birçok özelliğin yanında uygun bir maliyet avantajına da sahip bulunuyor. Siz de hemen BizimHesap’lı olun, rahat edin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

ikampüs entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında iKampüs logosuna tıklayın.

ikampüs entegrasyon 2. adım

3. iKampüs’e giriş yapın, sizin için oluşturulmuş olan API şifresini iKampüs ekibi ile paylaşın.

ikampüs entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.