Hotelier Banner

Hotelier 101 Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hotelier 101 Entegrasyonu

Oteller için geliştirilmiş olan ve çok daha kolay bir şekilde operasyonel işlemleri yönetmeyi sağlayan Hotelier 101 için Bizim Hesap ile entegrasyon sağlayarak rahat edebilirsiniz.

Hotelier 101 bulut tabanlı bir sistem ile otellerin yönetim hizmetleri için gerekli olan datayı, alınacak aksiyonları tek bir depolama alanında toplayarak sizi harici bir depolama alanından ve sunucu masrafından kurtarır. Konaklama yönetimi, finansal işlemler, konaklamasız masraflar, takvim değişiklikleri ve aktif olarak kullanılan daha pek çok işlemi tek bir panel üzerinden yönetmenizi sağlar.

Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Hotelier 101 Entegrasyonu

Bizim Hesap ile Hotelier 101 entegrasyonu yapmanız ise işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapabilmenize olanak tanır. Bizim Hesap’ın kullanımı kolay olan arayüzü sayesinde anında fatura oluşturabilir, faturalarınızı bulut tabanlı bir depolama alanında arşivleyebilirsiniz. Yapacağınız tüm işlemleri Bizim Hesap üzerinden takip edebilir ve hem iOS hem de Android işletim sistemlerine sahip olan mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman internet olan her yerden yönetim paneline erişim sağlayabilirsiniz.

Bizim Hesap ücretsiz entegrasyon hizmetinin yanı sıra çok daha farklı avantajlar da sunar. Yalnızca ön muhasebe işlemlerinizin daha kolay olması ile değil, anlaşmalı iş yerleri ile maliyetinizi düşürecek olan farklı avantajlara da sahip olmanızı sağlar.

Her açıdan kazandıran Bizim Hesap ile siz de hemen Hotelier 101 entegrasyonunuzu gerçekleştirin. 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile işlemlerinizi ne kadar kolaylaştırdığınızı kendiniz test edin. Hemen siz de Bizim Hesaplı olun, rahat edin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin