hepsiburada

Hepsiburada Entegrasyon Ayarları

Hepsiburada’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan Hepsiburada’da yer almak için artık beklemek istemiyorsanız entegrasyon işlemlerinizi de hemen tamamlayın.

Satışlarınızın artması, marka bilinirlirliğinizin çoğalması, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilmek için pazaryerleri içindeki hacminizi de artırmanız gerekir. Günün dijital gelişimine ayak uydurmak doğrultusunda da Türkiye’nin en büyük pazaryerleri en büyük hedefleriniz arasında olmalıdır.

Hespiburada’da markanızın yer alması ve ürünlerinizin satışına başlamak için ise Hepsiburada Entegrasyonu ile büyük bir zaman ve maliyet kaybından kurtulabilirsiniz. BizimHesap sayesinde güncel teknolojinin kolaylığını eksiksiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Kolay ve basit birkaç adımı tamamlayarak tüm siparişlerinizi tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Gelen siparişler, yaptığınız satışlar, fatura ve teslimat bilgileri sistemde otomatik olarak güncellenir ve sizi her bir adımı ayrı ayrı takip etme sorunundan kurtarır. Bununla birlikte fatura bilgilerinizin de otomatik olarak işlenmesi hatasız bir süreç yönetimi sağlar.

Satın alınan ya da iade edilen ürünlerin durumunu da yine otomatik olarak güncelleyen entegrasyon sayesinde stoklarınızı da ayrıca takip etme zahmetinden kurtulursunuz. Tüm bu işlemleri tek panel üzerinden hızlıca halletmek için de Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap’ı tercih edebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu BizimHesap İle Zahmetsiz

Basit arayüzü, kolay kullanımı ile tek panel üzerinden tüm siparişlerinizi yönetmek ve Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan Hepsiburada ile daha çok kazanmak için entegrasyon işlemlerinize BizimHesap farkı ile hemen başlayabilirsiniz.

1. Hepsiburada Satıcı Paneline giriş yapın.

2. Satıcı paneli üzerinde bulunan Yardım > Satıcı Destek Talep Formu > API Entegrasyon > API Entegrasyon Teknik Destek sekmesine tıklayınız.

hepsiburada entegrasyon 1. adım

3. Açılan formdaki bilgileri doldurun, Konu ve Mesaj bölümünü aşağıda belirtildiği şekilde doldurun.

Konu : Satış Faturalarının BizimHesap’a aktarılması

Mesaj : BizimHesap’a satış faturalarının otomatik olarak aktarılması için API kullanımını açtırmak istiyoruz.

hepsiburada entegrasyon 2. adım

4. MerchantID bilginiz Hepsiburada Mağazanızın kayıtlı olduğu e-posta adresinize gönderilecektir.

5. E-posta ile gönderilen MerchantID’nizi BizimHesap panelindeki Hepsiburada Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan MERCHANT ID alanına girin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.