gittigidiyor

Gittigidiyor Entegrasyon Ayarları

Gittigidiyor’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan Gittigidiyor ile hem daha geniş kitlelere ulaşacak hem de e-Ticaretteki rekabette daha güçlü olacaksınız.

Dijitaldeki duraksız gelişmeler en büyük pazaryerlerinin de dijitalleşmesini sağladı. E-ticaret alanında varlık gösteren her marka da bu büyük pazaryerlerinin faydasından payına düşeni alıyor. Çok daha geniş kitlelere hitap edebilen, çok daha fazla ürün barındıran ve bu yüzden de çok daha fazla ziyaret edilen bu pazaryerleri arasında Gittigidiyor da yer alıyor.

Siz de ürünlerinizi daha büyük bir kitleyle buluşturmak için Gittigidiyor’da yer almak için Gittigidiyor entegrasyonunu yaparak çok daha kolay bir süreç yönetimi sağlayabilirsiniz. Pazaryerlerindeki ürün siparişlerini, satışlarını, fatura ve teslimat aşamalarını sorunsuz yönetmek için gereken pazaryeri entegrasyonunu Gittigidiyor için uygulamanız gerekir.

Eksiksiz ve kolay bir şekilde entegrasyon işleminizi tamamlamak için yapmanız gereken adımları hızlıca tamamlayarak Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile e-Ticaretteki performansınızı en doğru şekilde Gittigidiyor’da yönetebilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu BizimHesap’da Kullanıcı Dostu

Sadece ürün satış ve teslimatı değil, satış ve iade halinde ürün stoklarınızın güncel bilgisini de otomatik olarak güncelleyecek olan entegrasyon sayesinde zamandan ve maliyetten büyük oranda kazanmış olacaksınız.

Kolay arayüzü ve çok iyi bir kullanıcı deneyimi ile BizimHesap sayesinde Gittigidiyor Entegrasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de satışlarınızı artırmak ve daha çok kazanmak için hemen şimdi BizimHesap ile Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan Gittigidiyor’da yerinizi alın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Gittigidiyor Developer sayfasına giriş yapın.

2. Üst menüde bulunan API Anahtarları‘na tıklayın.

gittigidiyor entegrasyon 1. adım

3. Açılan API Anahtarları sayfasındaki tıklayın linkine tıklayın.

gittigidiyor entegrasyon 2. adım

4. API Anahtarı oluşturmak için aşağıdaki bilgileri ilgili alanlara girip Gönder butonuna tıklayın.

a. Uygulama Adı : BizimHesap

b. Uygulamanızın Açıklaması : Satışların BizimHesap uygulamasına aktarılması için kullanılacaktır.

gittigidiyor entegrasyon 3. adım

5. Oluşturulan API Anahtarına ait API Key ve Secret Key bilgilerini yukarda Gittigidiyor Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan API Key ve Secret Key alanına girin.

gittigidiyor entegrasyon 4. adım

6. API kullanıcı rolü tanımı için Gittigidiyor destek ekibi api.destek@gittigidiyor.com e-posta adresine mesaj gönderin. Aşağıda örnek mesajı görebilirsiniz.

7. Gittigidiyor tarafından size içerisinde Role name ve Role pass bulunan bir e-posta gönderilecektir. Bu bilgileri yukarıda Gittigidiyor Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan Role Name ve Role Pass alanlarına girin.

gittigidiyor entegrasyon 5. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.