farma borsa

FarmaBorsa Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

FarmaBorsa Entegrasyonu

Dijital pazarlama ve buna bağlı olarak e-Ticaret geliştikçe bu dönüşümün hakim olduğu alanlar da gün geçtikçe artıyor. Artık eczacılara ait olan pazaryerlerini görmek de bu sayede mümkün oluyor.

FarmaBorsa yalnızca eczacıların üye olduğu ve yalnızca eczacılara ait olan bir pazaryeridir. Burada eczacıların elindeki ürünleri satın alması ya da satması mümkündür. Hem insanlar hem de hayvanlar için reçete ile satılan ilaçların hiçbiri bu sisteme dahil olmasa bile reçetesiz satılan ürünler için bu alışverişi FarmaBorsa üzerinden yapmak mümkündür.

Bizim Hesap ile FarmaBorsa Entegrasyonu Çok Kolay

Eczacıların satmak istediği, miadı yaklaşan ürünlerin fazlasını satışa çıkarabildiği ya da almak istediği ürünleri araştırıp fiyat karşılaştırması yapabileceği FarmaBorsa’ya Bizim Hesap ile entegrasyon sağlamanız da mümkün. Hem piyasadaki stok ve fiyat bilgilerini daha pratik bir şekilde takip etmek hem de ürün tedarik ya da satışı için daha hızlı aksiyon almak için kullanacağınız FarmaBorsa için Bizim Hesap entegrasyonu tamamen ücretsiz.

Bizim Hesap sayesinde zaman ve maliyet avantajına sahip olabilir, satışını yaptığınız ürünler için hemen fatura oluşturabilir, ürünlerinizin fiyat ve stok bilgilerini güncel olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede de operasyonel olarak birden fazla kanalda iş yürütmek yerine entegrasyon sayesinde Bizim Hesap paneli üzerinden bütün ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulaması sayesinde internet erişimi olan her yerden panele ulaşarak işlerinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca test edebileceğiniz Bizim Hesap ile hemen FarmaBorsa ve diğer birçok entegrasyonunuzu gerçekleştirin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında FarmaBorsa logosuna tıklayın.

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.