faprika

Faprika Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faprika Entegrasyonu

E-ticarette her geçen gün grafik giderek yükseliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sayısız avantaj sunan e-Ticaret sayesinde konvansiyonel satışın getirisi olan maliyet ve operasyonel yük azalıyor, pazarlama masrafları çok daha fazla düşüyor. Bunun sonucu olarak da her geçen gün yeni çözümler sunan oluşumlar karşımıza çıkıyor.

Markalar için hazır e-Ticaret paketleri sunan, ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için sanal mağazadan fazlasına sahip olmalarını sağlayan Faprika da bu oluşumlardan biridir. Faprika sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde internet sitenizi oluşturarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle kazancınızı daha fazla artırabilir ve işinizi de büyütebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Faprika Entegrasyonu

BizimHesap ile Faprika entegrasyonunuzu gerçekleştirerek tüm işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. BizimHesap ile faturalarınızı anında oluşturabilir, ürün stok bilgilerini ve fiyatlarını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sipariş aldığınız zaman süreci takip edebilir, kargo aşamasını ve teslimatı da yine BizimHesap ile takip edebilirsiniz.

BizimHesap ile gerçekleştireceğiniz Faprika entegrasyon hizmeti ücretsizdir. Rakipleri ile kıyaslandığı zaman sayısız avantajı ücretsiz sunan BizimHesap erişimde de kolaylık sağlar; iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman internet olan her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Siz de hemen BizimHesap ile Faprika entegrasyonunuzu gerçekleştirin, tüm operasyonel yükünüzü hafifletin. 14 günlük ücretsiz deneme süresi ile BizimHesap’ı hemen test edebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

faprika entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Faprika logosuna tıklayın.

faprika entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

faprika entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.