faprika

Faprika Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faprika Entegrasyonu

E-ticarette her geçen gün grafik giderek yükseliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sayısız avantaj sunan e-Ticaret sayesinde konvansiyonel satışın getirisi olan maliyet ve operasyonel yük azalıyor, pazarlama masrafları çok daha fazla düşüyor. Bunun sonucu olarak da her geçen gün yeni çözümler sunan oluşumlar karşımıza çıkıyor.

Markalar için hazır e-Ticaret paketleri sunan, ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için sanal mağazadan fazlasına sahip olmalarını sağlayan Faprika da bu oluşumlardan biridir. Faprika sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde internet sitenizi oluşturarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle kazancınızı daha fazla artırabilir ve işinizi de büyütebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Faprika Entegrasyonu

Bizim Hesap ile Faprika entegrasyonunuzu gerçekleştirerek tüm işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Bizim Hesap ile faturalarınızı anında oluşturabilir, ürün stok bilgilerini ve fiyatlarını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sipariş aldığınız zaman süreci takip edebilir, kargo aşamasını ve teslimatı da yine Bizim Hesap ile takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap ile gerçekleştireceğiniz Faprika entegrasyon hizmeti ücretsizdir. Rakipleri ile kıyaslandığı zaman sayısız avantajı ücretsiz sunan Bizim Hesap erişimde de kolaylık sağlar; iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman internet olan her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Siz de hemen Bizim Hesap ile Faprika entegrasyonunuzu gerçekleştirin, tüm operasyonel yükünüzü hafifletin. 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile Bizim Hesap’ı hemen test edebilirsiniz.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında Faprika logosuna tıklayın.

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.