Etsy

Etsy Entegrasyon Ayarları

Etsy'da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dijital satış kanalları arasında en çok kullanıcı ve üyesi bulunan Etsy ile ürünlerinizin hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa çıkarabilirsiniz. Bizim Hesap‘ın ücretsiz entegrasyon avantajı sayesinde ise Etsy satış operasyonunda çok fazla kolaylık elde edebilirsiniz.

Etsy, farklı ve tasarım ürünlere kucak açan bir platform olarak biliniyor. Giyimden dekorasyona kadar satışa çıkan pek çok üründe özgün çizgileri görmek mümkün oluyor. Bununla birlikte dünya çapında bilinirlik elde etmiş bir platform olduğu için milyonlarca kullanıcı üyeye de sahip bulunuyor. Özellikle yurt dışı satışların kapısını açan Etsy sayesinde çok daha fazla kazanmak da mümkün oluyor. 

Etsy ile Bizim Hesap Entegrasyonu

Bizim Hesap sayesinde Etsy üzerinden yapacağınız satışlarda çok daha kolay bir şekilde işlemlerinizi halledebilir, zamandan ve maliyetten kazanabilirsiniz. Bizim Hesap entegrasyonu ile her ürün satışından sonra kolayca fatura oluşturabilir, kargo işlemlerinizi takip edebilir ve iptal ya da iade işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde internet olan her yerden de panele erişim sağlayarak dilediğiniz zaman işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok ürün satabilme şansına sahip olduğunuz Etsy üzerinden daha fazla gelir elde ederken operasyon yükünüzü hafifletecek kolaylığı da Bizim Hesap ile entegrasyonu gerçekleştirerek elde edebilirsiniz.

Siz de hemen Bizim Hesaplı olarak Etsy entegrasyonunu gerçekleştirebilir ve Bizim Hesap’ın kullanıcılarına sağladığı sayısız avantajdan faydalanabilirsiniz. 

1. Etsy entegrasyon oluşturma sayfanıza giriş yapın.

2. “Name” ve “Describe your application” alanlarına “BizimHesap” yazınız.

Etsy Setup 1

3. Aşağıdaki seçenekleri görseldeki gibi seçip ardından “Read Terms and Create App” düğmesine tıklayınız.

Etsy Setup 2

4. “Apps You’ve Made” sayfasına ardından oluşturduğunuz “BizimHesap” uygulamasının ismine tıklayarak detayına gidiniz.

Etsy Setup 3

5. Açılan sayfada “Edit your callback URLs” düğmesine basınız.

Etsy Setup 4

6. Ardından çıkan kutucuğa “https://bizimhesap.com/web/ngn/ext/etsylistener” yazınız ve “Save” düğmesine basınız.

Etsy Setup 5

7. Sonra tekrardan “Apps You’ve Made” sayfasına gidip uygulamanın isminin altında olan “SEE API KEY DETAILS” kısmını açıp “KEYSTRING” bilginizi yukarıdaki “KEY STRING” alanına yazınız.

Etsy Setup 6

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platfom üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platfom üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin