entegra

Entegra Entegrasyon Ayarları

Entegra Bilişim’de hesabınız varsa, yukarıda sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Entegra bilişim ekibi ile paylaşın.

Entegra Entegrasyonu

E-ticarete adım atarken seçeceğiniz altyapı Entegra ise Bizim Hesap sayesinde ticari faaliyetlerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Entegra, e-Ticarete girmek isteyen markalar için hem büyük pazaryerlerinin birçoğuna entegrasyon olanağı sunuyor hem de bunlardan bağımsız bir domain ile kendi sitenize sahip olmanızı sağlıyor. Pek çok farklı tema seçimi ile web siteniz için güzel bir tasarım oluşturabilir, Excel ya da xml dosyası üzerinden ürünlerinizin hepsini girebilirsiniz. Bununla birlikte Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, N11 ve daha pek çok pazaryeri ile entegre bir şekilde de çalışabilirsiniz.

BizimHesap ile Entegra Entegrasyonunun İşletmenize Faydaları

BizimHesap sayesinde de Entegra ile sahip olacağınız avantajlara çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. BizimHesap sayesinde nerede satış yaparsanız yapın ürünlerinizin hepsini tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Hem sahip olacağınız bağımsız domain üzerinden hem de pazaryerlerinden satacağınız ürünlerin fatura kesimini, kargo takibini, sipariş teslimini, iade ve iptal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticarette en büyük rekabet avantajlarınızdan biri de operasyon yükünüzü hafifletmek olacaktır. Bu açıdan BizimHesap ile pek çok işlemi kolayca yerine getirebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi pratik bir şekilde yaparken online olduğunuz her yerden de sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

14 günlük deneme süresi ile BizimHesap avantajlarını siz de tanıyın. Profesyonel ve alanında uzman olan ekibimizden destek alarak BizimHesap ile Entegra Entegrasyonunu hemen gerçekleştirin.

Entegra Bilişim’e giriş yapın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.